Yıldız Tilbe Geceler Sarhoş

yonetim 26 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Şarkılar Duyguları Besleyen Unsurlardır

 

Şarkıcıların hayatları her zaman dışarıdan göründüğü gibi değildir. Pek çok sanatçının hayatın sillesini yemiş insanlar oldukları bilinir. Hatta bazılarının gerçekten iç burkan, yürek dağlayan hikayeleri vardır. Yokluktan gelen, çok zor şartlar altında hayatını sürdürmeye çalışan ve bugünlere dişiyle tırnağı ile gelen sanatçıların sayısı hiç de az değildir. Bu yüzden hiçbir zaman ön yargılı olmamalı ve insanları göründükleri gibi değerlendirmemek gerekir. Gördükleriz bizi yanıltabiliri. Gözün gördüğü daima doğru olacak diye bir kaide yok. Hatta çoğu zaman ilk fikirlerimiz bizi yanıltabilir. Hayatın zorlukları ile mücadele etmiş sanatçılardan biri de yıldız Tilbe’dir. Yaşadığı zorluklara rağmen asla mücadele etmekten vazgeçmemiş biri olarak bugüne hak ederek gelmiştir. Hepimizin sevdiği çok değerli bir sanatçı olması içindeki cevheri ortaya çıkarmasında yatmaktadır. Eğer mücadele etmeseydi belki de bugün biz onu tanımıyor ve muhteşem şarkılarını dinlemiyor olacaktık. Yıldız Tilbe Geceler Sarhoş şarkısı onun en güzel eserlerinden biridir. Ne zaman dinlesek duygularımızı kabartan bu şarkı gibi onlarca bestesi hepimizin hafızalarında en güzel yerlerde durmaktadır. Siz de bu özel şarkıcının muhteşem şarkılarını defalarca dinleyebilir ve hayatla baş etmenin aslında çok da zor olmadığını, sadece biraz daha güçlü durmak gerektiğini fark edebilirsiniz.

Şarkılar En Yakın Dostunuz Olsun

Şarkılar en yakın dostunuz olsun ve onlardan ilham alın. İçinizdeki gücü şarkılarla ortaya çıkarın. Var olan gücünüzü şarkılar sayesinde ortaya çıkarın. Sevdiğiniz insanlar gibi, şarkıları da gözünüzün önünden ayırmayın. Yıldız Tilbe Geceler Sarhoş şarkısı gibi siz duygu seline bırakan şarkıları asla ihmal etmeyin ve sürekli dinleyin. Bugüne kadar sanatçının tüm eserlerinin dilden dile dolaştığı gibi, siz de bu şarkıyı ezber edin ve dilinizden düşürmeyin. Tüm duygularınızın bir anda coşacağını, içinizin içinize sığmayacağını görebilirsiniz. Yani şarkılar aslında bir anda en yakın dostunuz olur ve sizi asla yalnız bırakmazlar. Ne yaparsanız yapın hep yanı başınızda dururlar. Onlar sayesinde siz de hayata tutunur, daha dik durmak için sebep bulursunuz.

Yıldız Tilbe Şarkıları İndirin

Artık şarkıları indirmek için beklemeye gerek yok. Son derece hızlı bir sürede istediğiniz her Yıldız Tilbe şarkısı indirebilirsiniz. Mesela listenizin başlangıcını yapmak için Yıldız Tilbe Geceler Sarhoş şarkısını seçebilir veya diğer şarkılardan da istediğiniz bir tanesini indirebilirsiniz. Güzel şarkıları seviyorsanız o zaman bu şarkı aradığınız her şeyi size verecektir. Hem duygusallığınıza hitap edecek, hem de kulak zevkinizi, müzik beğeninizi yükseltecektir. Bu şarkı sayesinde artık hüzünlenirken bile kendinizi çok fazla üzmeyeceksiniz çünkü duyduğunuz şarkı o kadar güzel gelecek ki kederinizden bile mutlu olabilirsiniz. Ülkemizin en güzel, en nadide sanatçılarından birinin şarkıları ile hayatınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bunun için sitemizden şarkı indirmeyi tercih ederek kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031