Tuğba Yurt İnceden İnceden

yonetim 9 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Kalp Ağrılarınızı Müzikle İyileştirin

 

Kalp ağrısı genellikle insanların sevgilerine karşılık göremedikleri veya sevdikleri insanlara ulaşamadıkları zaman çekilir. Herkes sevdiği yanında olsun ister. Sevdiğine ulaşamayan veya ayrı kalan kişilerse derin bir üzüntü çekerler bu gibi durumlarda herkes biraz olsun kendisini iyi hissetmek ister. Tuğba Yurt İnceden İnceden şarkısını dinlerken bile sevdikleri kişiyi düşünürler. Hayat herkes için zordur ama yalnız kişiler için çok daha zordur. Zira yalnızlık başlı başına zor. Kimse yalnız kalmak istemez ve herkesin bir hayat arkadaşına ihtiyacı vardır. Aşk olsun olmasın kişiler yanlarında, iyi ve kötü günlerinde kendilerine destek olacak birini isterler. Bunu elde etmenin en etkili yolu da bir arkadaşa sahip olmaktan geçer. Tabi ki bu her zaman çok kolay bir durum değildir. O yüzden yalnızsanız hiçbir şey yapamasanız bile hemen bir şarkı dinleyerek bu tip hüzün veren düşüncelerden uzak kalabilirsiniz.

Hayatı Askıya Almayın

İnsanların yaptığı en büyük hatalardan biri de hayallerini ve isteklerini sürekli ertelemeleridir. Bahaneler hiç bitmez ve insanoğlu doğası gereği yapamadığı her şeye bir bahane üretir. Her zaman geçerli bir sebebi vardır ancak bunların çoğu gerçeklerle örtüşmez. Yani bahanelerin arkasına sığınarak yaşamak aslında büyük bir yalanın içine düşmekle aynı şeydir. İnsanın kendisine yalan söylemesi bu yüzden çok tehlikelidir. Eğer bir şeyi yapmak istiyorsanız şartlarınızı gözden geçirip yapabileceklerinize odaklanmalısınız. Aksi takdirde ömür boyu içinizde uhde olarak kalacaktır. Ömür boyu hayal edip hiçbir şey yapmadan zaman geçirmenin kimseye bir faydası olmayacaktır. Bu yüzden siz siz olun hayal kurarken açın hemen Tuğba Yurt İnceden İnceden şarkısını dinleyin. Belki gerçeklerle yüzleşmenize bu şarkı yardımcı olacaktır. Hatta şarkıyı dinledikten sonra sitemizden hemen bilgisayarınıza ve cihazlarınıza şarkıyı indirerek de hayatınızı biraz daha katlanılır hale getirebilirsiniz.

Duygularınızı Harekete Geçirmenin Tam Zamanı

Şarkıların size yardımcı olacağı şeylerden biri de duygularınızı harekete geçirmeniz konusunda itici bir faktör olmasıdır. Yani duygusal bir yapınız varsa ama duygularını belli edemeyen günümüz insanlarından biriyseniz şarkılar sizin için bu görevi severek üstleneceklerdir. Tuğba Yurt İnceden İnceden şarkısı ile duygusal yanınızı hiç beklemediğiniz bir zamanda ortaya çıkarabilirsiniz. Kötü düşüncelerden arınmanın en güzeli hayatınızda iyi şeylere daha fazla yer açmanızla olacaktır. Hiçbir duygunuzu ve isteğinizi ertelememeyi kendinize öğretmelisiniz. Güzel günlerin geleceğine olan inancınızı hiç kaybetmeyin ve aşk kadar güzel duyguları daha fazla hissetmeye çalışın. Doğaya çıkın, yürüyüşler yapın, sevdiğiniz insanları arayın ve aklınızdan geçenleri gerçekleştirmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışın. Bu sayede arzularınızı gerçekleştirebilir ve belki de çevreniz tarafından da çok sevilen, takdir edilen, herkesin örnek aldığı bir insan haline gelebilirsiniz. Yaşadığımız hayatı başkası değil sadece bizler güzelleştirebilir ve daha yaşanır hale getirebiliriz. Bunun için biraz çaba göstermek yeterlidir.

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031