Tarkan Beni Çok Sev

yonetim 12 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Şarkılar Her Dilde Güzeldir

Sanatın dili olmaz çünkü sanat evrenseldir. Dünyanın her yerindeki insanlar için aynı duyguları ifade edebilir. İnsanların renkleri farklı olabilir, farklı kültürlerden gelmiş olabilirler veya başka başka diller konuşuyor da olabilirler. Ama her koşulda duygular ortaktır. Dünyanın her ülkesinde insanlar aynı şeylere üzülür, aynı şeylere sevinirler. Genellikle bu durum hemen hemen hiç değişmez. Yani ülkemizdeki biri ayrılık acısından ne hissediyorsa, başka ülkelerdeki kişiler de benzerlerini yaşarlar. Duyguların evrensel olması bu yüzden sanatı herkes için çok daha anlaşılır hale getirmektedir. Buna en iyi örnekse müziktir. Hiç bilmediğiniz ülkelerdeki insanların yaptığı şarkıları dinleyerek keyifleniyorsanız elbette siz de ruhu ile yaşayanlardan birisiniz. Örneğin Tarkan Beni Çok Sev şarkıcı ülkemizde çok beğenilen, çok sevilen parçaların biridir. Ancak Tarkan da dünya starı olarak neredeyse pek çok ülkede en sevilen sanatçılar ve şarkıcılar arasına çoktan ismini yazdırmıştır. Yani Türkçe bilmeyen insanlar bile onun şarkıları ile coşup mutlu olabilmektedirler.

Müziğe Yakın Durmak Faydalıdır

Müzikle yaşamak çok güzel yemekler yemek gibidir. İnsan o kadar haz alır ki hiç bitmesin ister. Her türlü müzik insana bu hissi yaşatabilir çünkü müzik zevkleri tamamen kişiye göre değişebilir. Biri arabeskten hoşlanırken bir başkası klasik müzik dinleyerek kendisini çok iyi hissedebilir. Kimi insan kendisini rap müzik dinleyerek ifade ederken, kimisi orkestra müziklerini veya pop müziği daha çok sever. Neticede müzik her insana iyi gelir. Türü ne olursa olsun iyi etkiler bırakır. Tabi ki burada seçimler tamamen bize aittir. Tarkan Beni Çok Sev şarkısı sizin için çok değerli olabilir ama şunu bilin ki bu şarkı sizin dışınızda da binlerce kişinin çok sevdiği bir şarkıdır. Tarkan dinlemenin ayrıcalığını yaşamak tabi ki paha biçilemez.

Güzel Hisler Uyandıran Şarkılar

Bazı şarkılar insanların içindeki güzel hisleri daha kısa sürede ortaya çıkarır. Tarkan Beni Çok Sev şarkısı da bu hisleri çıkaran, insanların aşka olan inancını tazeleyen şarkıların başında geliyor. Duygusal kişiler için gerçekten harika bir seçim olacağı gibi, aşk yaşayan veya şu an sevdiği biri olan kişiler için de unutulmaz bir yere sahip olacaktır. Siz de beraberliğinizi bu şarkıyla taçlandırabilirsiniz. İlişkinizde daha romantik biri haline gelebilirsiniz. Mesela şarkının sizde uyandırdığı hissi sevdiğiniz insana en doğru şekilde anlattığınız müddetçe yanlış yapmaktan da uzak durursunuz. Bırakın karşınızdaki kişi sizin ne kadar duygusal ve romantik biri olduğunuzu görsün. Duygularınızdan asla utanmayın. Onları ortaya çıkarmak için hiç geç kalmayın ve kendiniz olmak için çaba harcayın. Olmadığınız biri gibi davranmanın kısa vadede işinize yaradığını düşünseniz bile uzun vadede asla sizi mutlu etmeyecektir. Kendinizden ne kadar uzak kalırsanız, sevdiğiniz şeyleri hayatınızın dışında tutarsanız bir gün mutsuz olursunuz.

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031