Solmaz & Kaan – Sakalına Kadar Aşık Olduğum

yonetim 15 Şubat 2017 Yorum yapılmamış

Solmaz & Kaan – Sakalına Kadar Aşık Olduğum

Show TV’de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu çiftleri evlendirme ve izdivaç programı olarak nitelendirilen Evleneceksen Gel’in Son günlerde popüler olan Solmaz Kaan çifti sosyal medya üzerine Solmaz & Kaan – Sakalına Kadar Aşık Olduğum şarkısı ile gündeme oturdu. Roman havası oynayan ve dansçı geçmişi çocukluğuna dayanan gelin adayı Solmaz’ın Kaan ve Nurullah arasında birini seçmesi gerekiyordu.

Program üzerinde ilan-ı aşk ederek manidar bir şarkı gönderdi Damat adayı olan Kaan’a Sakalına kadar aşık olduğum şarkısını Evleneceksen Gel ekibi orkestrası seslendirirken Solmaz Roman havası oynayarak adeta birilerini kıskandırma peşinde olduğunu kabul etti. Kaan aday koltuğunda otururken Roman havası oynayan Solmaz’ı hayran bakışlar ardında izledi. Gösteri bitiminde hoşnut olan Kaan alkışlamaktan çekinmedi.

Sakalına kadar aşık olduğum şarkısının içeriği nedir?

Şarkının asıl söz ve müziği Romantik Erhan ve Esentepeli Feride’ye ait. Solmaz’ın oynadığı bu şarkının sözleri izleyiciler tarafından çok beğenilmiş durumda. Şarkının sözleri erkek damat adayını çağrıştırırken kim olduğunu ayırt etmek zor değil. Boyuna posuna kurban olduğunu belirtilen sözlerde Solmaz’ın Kaan’a bakışını görmezden gelmek mümkün değil. Solmaz bu dansın Kaan için özel bir dans olduğunu vurguladı. Solmaz şarkıdan önce şarkının sözlerini iyi dinle demiştir. Kaan nakarat kısımlarında eşlik etmeye çalışsa da şarkının aslan payı gelin adayı Solmaz’a ait. Şarkı Evleneceksen Gel YouTube hesabında yaklaşık 4 milyon izleyiciye ulaşmış durumda.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031