Sinan Akçıl İyi Değilim

yonetim 12 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Şarkıların Dilinden İnsan Halleri

 

İnsan halleri çok değişkendir. Kimi melankoliktir, kimi sürekli gülümser. Kimi en ufak şeyleri bile kafasına takar ve büyütür de büyütür. Kimi insan var ki sürekli kuruntularla yaşar ve zihnini bir türlü susturamaz. Ne yaparsa yapsın bir türlü iç sesine hükmedemez ve bu durum ne yazık ki bazen kişilerin sinir ve ruh sağlığını bozabilir. Sinan Akçıl İyi Değilim şarkısı bu gibi insanların ruh hallerini en iyi yansıtan eserlerin başında geliyor. Yani bazen şarkılar insanların hallerini açık seçik ortaya koyuyor. Şarkıdaki gibi kendisini iyi hissetmeyen pek çok kişi var. Bazen bunun nedeni bir aşk olabilirken bazen hayat koşulları insanları bu duruma itebiliyor. Bazı insanlar çok hassas olabiliyor. Yani en küçük şeyden bile korkunç derecede etkilenip bir anda depresyona bile girebiliyorlar. Zira depresyon insanı tüketen bir şey oluyor ve içinden çıkmak çoğunlukla zaman alıyor veya bu durum çok uzun zaman sürebiliyor. Bu gibi durumlar yaşayanlar için en iyi tedavi yöntemlerinden biri şarkı dinlemeleri olabiliyor. Yani şarkıların, kaliteli ve iyi müziklerin insanı dinlendiren, iyileştiren yanları olduğunu söylemek doğru olabilir.

Kendinizi Mutsuz Hissederseniz Şarkı Dinleyin

Eğer kendinizi bu ve benzeri durumlarda hissederseniz veya mutsuz olduğunuzu anlarsanız yapacağınız en iyi şey şarkı dinlemek olacaktır. Bu sayede biraz olsun nefes alabildiğinizi görürsünüz. En iyi şekilde o an için kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz ki bu da gayet iyi bir sonuç olacaktır. Sinan Akçıl İyi Değilim şarkısındaki gibi canınızı yakan bir aşk varsa düzeleceğini umut edebilirsiniz. Hayat sürdüğü müddetçe daima bir çözüm olduğunu akılda tutmak yararlıdır. Tabi ki bazen aşklar da biter ve bunu olgunlukla karşılayıp kabul etmek gerekir. Hiçbir zaman hiçbir şeyin sonsuza kadar sürmeyeceğini biliyoruz. O yüzden bir aşk yaşanmışsa ama sonuna gelindiyse bunu kabullenmek belki de depresyona girmemizi engelleyebilir. Hayat bizden bu gibi durumlarda olgunluk bekler.

Hayatı Müzikle Beraber Hissedin

Hayatı iliklerinize kadar hissettiğiniz müddetçe umudunuzu hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Yani ne olursa olsun, başınıza ne gelirse gelsin her durumda hayatın güzel yanlarını görmeyi başarabilirsiniz. Bunları ille de birinin size söylemesine gerek yok. Kendi içinize yolculuk yapmayı deneyin. Kendinizde bilmediğiniz yanları keşfe çıkın. Bunu yaparken de iyi müzikler dinleyin. Sesleri ile sizi huzura vardıracak şarkıcılara daha çok yer verin. Sinan Akçıl İyi Değilim şarkısını dinleyip daha iyi hissetmenin yollarını keşfedebilirsiniz. Tabi ki önce mutsuzsanız veya üzgünseniz bu durumu kabullenmekle işe başlayabilirsiniz. Yani durumunuzu inkar etmek veya görmezden gelmek hiçbir zaman işinize yaramayacaktır. Bildiklerinizden çok öğrenecekleriniz ilginizi çeksin ve kendinizi baştan sona öğrenmeye çalışın. Anlayacaksınız ki insanın çıkacağı en zor yolculuk kendisine olandır. Siz de bu yolculuğa sevdiğiniz bir şarkıyı dinleyerek çıkmalısınız.

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031