Sıla Mürekkep

yonetim 26 Aralık 2017 Yorum yapılmamış

İyi Düşünceler Şarkılarla Artar

 

İyi düşünceleri artırmak, olumlu düşünmeyi her koşulda öğrenmek gerekir. Hayatın üstünüze geldiği anlarda veya olumsuz düşüncelerin içine dalıp gittiğinizde, etrafınızda iyi bir şey görmediğinizde, zorlandığınızda hemen açıp güzel bir şarkı dinleyin. Mesela böyle anlarda web sitemiz sizin için harika bir alternatif olacaktır. Sıla Mürekkep şarkısını dinleyebileceğiniz web sitemiz sayesinde moralinizin bozukluğunu az da olsa unutacak ve belki de ana sayfamızdaki şarkı listeleri sayesinde tüm gününüzü planladığınızdan çok daha iyi hale getirebileceksiniz.

Sınırlarınızın Dışına Çıkın

Bazen de moral bulmak için, iyi hissetmek için sınırların dışına çıkmak gerekir. Örneğin hayatınızdaki güzel ve olumlu unsurlardan biri olan şarkılara yer açmak d abu sınırların dışına çıkmanızı kolaylaştırır. Yani müzik dinlerken yapmak istediklerinize çok daha iyi odaklanabilirsiniz. Böylece kendinize gerçekçi hedefler koymakta sorun yaşamazsınız. Sıla Mürekkep şarkısını dinlerken hayatınızdaki yanlışları veya hataları gözden geçirip, kendinizi çok daha iyi bir yaşama motive edebilirsiniz. Sadece bir şarkı bile hayatınızı tamamen değiştirebilir.

Kendinizi Şarkılarda Bulabilirsiniz

Kendinizi bir şarkının sözlerinde bulabilirsiniz. Belki de düşüncelerinizde gizli kalan yanlar dinleyeceğiniz bir şarkıda ortaya çıkacaktır. Mesela Sıla Mürekkep şarkısı sizi kendinize en iyi anlatan şarkılardan biri olabilir. Muhteşem sesi ile Sıla dinlerken kendinizi hayal dünyasına kapılıp gitmiş olarak bulabileceğiniz gibi, bir anda gerçek duygularınızla, hislerinizle karşılaşabilir, kendinize doğru şahane bir yolculuk da yapmış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031