Sezen Aksu Manifesto

yonetim 6 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Bazı Şarkılar Ve Şarkıcılar Bağımlılık Yapar

 

Bazı sanatçılar vardır kesinlikle insanda bağımlılık yaratırlar. Hatta öyle ki bu sanatçılara yakın olmak, onların şarkılarını dinlemek insana bambaşka bir huzur ve mutluluk verir. Tüm dünyada hayran kitlesi olan sanatçılar vardır ki bizim ülkemizde de aynı şekilde çok büyük isimler vardır. Sezen Aksu da yılların eskitemediği, herkesin çok sevdiği sanatçıların başında gelmektedir. Tam anlamı ile insanda bağımlılık ve alışkanlık haline gelen sanatçı çıktığı ilk yıllardan beri yaptığı her albümle kitleleri kendisine hayran bırakmıştır. Her geçen yıl fanatik derecede hayranı olan sanatçının en güzel eserleri sürekli dinlendiğinde rekorlar kırmaktadır. Sezen Aksu Manifesto şarkısı da her eseri gibi müzikseverlerin gönlünde bambaşka bir yere sahip olmuştur. Öyle yaratıcı, öyle kendisine has bir kadın olduğu için bejli de hepimiz onu çok seviyoruz. Hayata bakışının farklılığı, iletişimdeki başarısı ve tabi ki en cana dokunan şarkılara imza atması, her geçen gün Sezen Aksu’yu daha çok sevmemize neden oluyor.

Sezen Aksu Bir Markadır

Sezen Aksu için sadece şarkıcı sözcüğünü kullanmak, hiç de doğru olmayacaktır. Çünkü o sadece bir şarkıcı değil, komple bir sanatçıdır. Yaratıcılığını müziğin her alanında kullanan sanatçının kendi bestelerinin sayısı da bir hayli, fazladır. Hatta bugün hepimizin bildiği, sevdiği ve yakından takip ettiği pek çok ünlü isim onun yanında yetişmiştir. Ona vokal yapan isimlerin çoğu şu an listeleri sallayan şarkıcılar arasına girmiştir. Aynı zamanda Sezen Aksu bestelerini albümlerine koyarak yok satan isimler de o kadar fazladır. Bu denli büyük bir söz yazarı, besteci ve yorumcu olması elbette sanatçıyı gönlümüzde daha büyük yerlere koymamıza neden oluyor. Bir sanatçının nasıl olması gerektiğini bize herhalde en iyi bu durum anlatacaktır. Sezen Aksu Manifesto şarkısı da sanatçının büyüklüğünü tekrar gözler önüne sermek için gayet yeterlidir.

Sezen Aksu Şarkılarıyla Büyümek

Bugün pek çok kişi Sezen Aksu şarkıları ile büyümüştür. Hemen hepimizin hayatında onunla buluştuğu pek çok nokta vardır. Kimi aşklarında, kimi düğününde, kimi gençlik heyecanında Sezen Aksu şarkılarıyla coşmuş veya duygulanmıştır. Elbette Sezen Aksu Manifesto şarkısında olduğu gibi, belki de dünyanın en güzel aşk şarkılarına hayat veren büyük bir isimdir. Aşk şarkıları denince akla ilk gelen isim olması da boşuna değil. Bu denli yaratıcı olmayı başarması da elbette duygularını en güzel şekilde, eserleri ile ortaya çıkarmasından kaynaklanmaktadır. Sezen Aksu hepimizin hayatında vazgeçilmez bir unsurdur. Hepimizin ailesinden biri gibidir. Konserleri hala binlerce kişi tarafından izlenen, albümleri yok satan sanatçı ülkemizin gurur timsali isimlerinin başında gelmektedir. Siz de onun en büyük hayranlarından biri olabilirsiniz. Eminiz pek çok şarkısını ezbere söylersiniz. O zaman neden hemen sanatçının en güzel eserlerinden biri olan Manifesto şarkısını bir kez daha dinlemiyorsunuz?

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031