Sezen Aksu İhanetten Geri Kalan

yonetim 11 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Duygusal Şarkıların Yeri Bir Başkadır

 

İnsanoğlu varoluşu itibariyle çok duygusaldır ve her an gözleri dolabilir. İster sevinçten ister hüzünden gözleri dolan insanların sayısı belli değildir belki de tüm insanlık bu haldedir. Zira bunu yaşamayanları istisna kabul etmek daha doğru olacaktır tabi ki bu kadar duygusal olununca haliyle hayatın her güzelliğinden de derinden etkilenmek söz konusu olmaktadır. Duygusal şarkılar da bu yüzden çok sevilirler çünkü herkesin kalbinde bir yerine dokunur bu şarkılar. Eski olsalar bile hala her dinlendiğinde kişileri çok fena etkilemeye devam etmektedirler. Elbette yeni şarkıların etkisi de aynı olmaktadır. Sezen Aksu İhanetten Geri Kalan şarkısı da sanatçının diğer esleri gibi hepimizi yakıp kavuruyor diyebiliriz. Bir ihaneti, aldatmayı ve aldatılmayı anlatan şarkı hakikaten yürek burkucu diyebiliriz. Dinleyen kişilerin hayatlarındaki bazı olumsuz anılara dokunsa bile güzelliğinden bir şey kaybetmeyen bu şarkıyı dinlemelisiniz. Sadece dinlemek de olmaz çünkü bu şarkı herkesin arşivinde olmalıdır. Hemen liste yapıp sitemize girin ve bu şarkıyı da indirmeye başlayın.

Aşk Şarkılarını Kim Sevmez?

Aşk şarkılarını sevmeyen yoktur herhalde çünkü aşk evrensel bir duygudur ve hepimizi kasıp kavuşmuştur. Dünyanın en güzel duygularının başında gelen aşk hayatın devamını sağlayan, insanların evlenmelerine, beraber yaşamalarına ve beraber yaşlanmalarına neden olan çok önemli bir kavramdır bu duyguyu yaşamak isteyen sayısız insan vardır bize acı verse de, sonuçları bazen istediğimizden farklı ola da aşktan asla vazgeçmeyiz. Sezen Aksu İhanetten Geri Kalan şarkısı da yaşadığımız ilişkilerde bazen yaşadığımız talihsiz durumlar olduğunu bize hatırlatır. Bu şarkıların en güzel yanı hata yapsak bile yaşananların bize ait olduğu ve onları inkar etmemiz gerektiğidir. Başımıza ne gelirse gelsin aşka inanmaya devam etmeliyiz. Duygularımızdan utanmamalı ve sakınmamalıyız. Kimseye şikayet etmeden, aşkla yaşamalı ve korkunun faydası olmadığını bilmeliyiz.

Kendinizi Şarkılara Emanet Edin

Kendinizi en iyi şarkılara emanet edersiniz. Şarkılar herkesindir ve kimseye ihanet etmezler. En gizli anlarınızda bile sadece sizin bildiğiniz sırlara ortak olan şarkılardır. Belki yalnız başınıza hıçkırarak ağladığınızı kimse bilmez ama o anda çalan şarkı buna tek şahittir. Yani şarkılar aslında hayatımızın her anında bizimle olan en yakın arkadaşlarımızdan biridir. Onlarla dertleşir, ağlar veya güleriz. Onlarla eğlenmeyi de biliriz. Şarkılar da bir anlamda aşk gibidir. Yoğun hisler yaratır ve biz bu hisler olmadan yaşamak istemeyiz. Hepimizin Sezen Aksu İhanetten Geri Kalan şarkısıyla bu kadar hüzünlenmemiz de bundandır. Hepimiz şarkılarla aramızda kuvvetli bağlar kurarız ve bu bağ ömür boyu devam eder bazen bir şarkıyla bazen de sayısını bilmediğimiz birbirinden güzel şarkıyla aramızda derin bağlar oluşur. Siz de kendi hayatınızda her zaman var olmasını istediğiniz Sezen Aksu şarkılarını sitemizden indirip bu bağı en güçlü haliyle yaşamaya başlayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031