Sagopa Kajmer Söylenecek Çok Şey Var

yonetim 30 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Şarkılarla Değişen Hayatlara İnanın

 

Bir gün çok sevdiğiniz bir şarkı hayatınızın en büyük değişimine sebep olabilir. Yahut bu şarkıyı dinlerken çok büyük kararlar alabilir, maceraya atılabilir ya da yolculuğa çıkabilirsiniz. Hayatınızın en önemli anlarından birini yaşıyor olabilirsiniz ve bu şarkı da sizin en büyük tanığınız olabilir. O zaman asla unutamayacağınız bir şarkınız da olacak demektir. Şarkıların insanların hayatlarını değiştireceğine olan inancınızı asla kaybetmeyin. Kim bilir belki de değişen hayat bu kez sizinki olabilir. Sagopa Kajmer Söylenecek Çok Şey Var dinlerken bu sözlerimizi düşünebilirsiniz. Aslında şarkının adında olduğu gibi söyleyecek çok şey olduğunu hissedebilirsiniz.  Bazen sözcükler ağzımızdan bir türlü çıkmaz. Yani içimizde kalan duygular olur ve bu durum bizi istemesek de zorlayabilir. Hayat geçip giderken biz çoğu zaman söyleyemediklerimizin esiri oluruz. Bir gün aklımız başımıza gelir ancak söylemek istediklerimizin artık bir değeri kalmamış olur. O yüzden hiçbir duyguyu ertelememek yaşamınızın daha anlamlı şekilde sürmesi için çok önemli bir şarttır.

Müziksiz Ruhlar Solar

Ruhu besleyen şey güzelliktir. Çoğu zaman dingin bir hayat sürdürmek zor olabilir ya da istediğiz gibi bir hayata kavuşmamız uzun yıllar alabilir. Oysa bu süreçte bile ruhumuzu mutlaka dikkate almalıyız. İnsanı yaşlandıran şey fiziki şartlardan çok ruhsal durumdur. Yani siz genç olsanız bile ruhunuz bedeninizden daha yaşlı olabilir. Kendinizi çok genç bir yaşta bile bitkin, isteksiz veya halsiz hissedebilir, sanki yıllar geçmiş, yaşlanmış ve yolun sonuna gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Elbette bunun aksi de söz konusu olabilir. Eğer ruhunuza gereken özeni gösterirseniz yaşınız kaç olursa olsun her zaman zinde ve mutlu hissetmeniz, genç olduğunuza inanmanız olasıdır. Tüm bunlar müzik sayesinde daha kestirme yoldan olur. Sagopa Kajmer Söylenecek Çok Şey Var şarkısını dinleyip bundan sonraki zamanda söyleyeceklerinizi ifade etmenin bir yolunu bulabilirsiniz. Hiçbir şey için geç değildir ve hayat ertelenmeye gelmez.

Kendinizi Şartlamayın Hayatı Akışına Bırakın

Ön yargılarınızdan kurtulmanız pek çok anlamda işinize yarayabilir. Örneğin bu sayede hayatı olduğu gibi kabul edebilirsiniz. İyi ve kötü yanları ile hayatın sizin başınıza gelen en güzel şey olduğunu gördüğünüzde yaşadıklarınız çok daha anlamlı hale gelecektir. Geç diye bir şey yoktur sadece harekete geçmek ya da durmak vardır. Sizin hangisini seçeceğiniz ise tamamen isteklerinize bağlıdır. Sagopa Kajmer Söylenecek Çok Şey Var şarkısını dinleyip hayatınızda neler olmasını istediğinizi düşünebilirsiniz. Hatta bu şarkıyı sitemizden indirip daha sık dinlemelisiniz. Tüm cihazlarınıza kaydederek bundan sonraki hayatınızı en güzel şekilde planlamayı tercih edebilirsiniz. Zamanı yakalamak için harekete geçebilir ve en güzel şarkıları dinler gibi, hayatı da en güzel haliyle yaşamaya başlayabilirsiniz. Geç diye bir şey yoktur bunu asla unutmayın. Nefes aldığınız süre boyunca her şey imkan dahilindedir.

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031