Sagopa Kajmer – Saydam Odalar Galiba

yonetim 2 Ocak 2018 Yorum yapılmamış

Her Şarkının Bir Anısı Vardır

 

Şu an dinlediğimiz Sagopa Kajmer Saydam Odalar Galiba şarkısı bile ilerde sizin için harika anıların tarifi olacak. Her şarkı zamanla ilişki kurar. Ne zaman dinlendiyse o döneme ışık tutar ve ilerleyen yıllarda kişileri anılarına götürür. Yıllar evvel dinlediğiniz bir şarkıyı duyduğunuzda aklınıza hemen o yıllardaki anılarınız gelir çünkü şarkıların geçmişle çok ciddi bir bağlantısı vardır. O yüzden şu anda dinlediğiniz şarkılar da sizin için anılarınızda yer alan unsurlar haline gelecek.

Sıkıntınızda ve Mutluluğunuzda Hep Yanınızda

Müzikler de insanlar gibi, hem iyi gününüzde, hem de kötü gününüzde yanınızda olurlar yani siz hangi durumda olursanız olun müzik dinlemeye ihtiyaç duyduğunuzda hep yanınızdadırlar. Bu nedenle pek çok kişi için arkadaş, hatta dost gibidir müzikler. Sagopa Kajmer  -Saydam Odalar Galiba şarkısı da hem iyi, hem kötü günde dinleyebileceğiniz harika bir eserdir. Sitemizden dinleyebilir ya da indirebilirsiniz.

Şarkısız Gün Geçirmeyin

Ne olursa olsun şarkısı gün geçirmeyin. Gün içinde mutlaka kendinize şarkı dinleyerek rahatlayacağınız küçük molalar verin ki moraliniz yükselsin, daha dinlenmiş şekilde hayata devam edin. Sagopa Kajmer Saydam Odalar Galiba şarkısı dinlemek gibi, arada sırada nefes almayı ihmal etmeyin. İşler güçler asla bitmez o yüzden siz şarkı dinlemeyi, sevdiğiniz şeyleri yapmayı ihmal etmeyin. Sevdiğiniz insanları arayın, onlara güzel müzikler armağan edin hatta beraber dinleyin, göreceksiniz hayat böyle daha güzel.

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031