Reynmen Voyovoy

yonetim 7 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Biraz Çılgınlığın Kimseye Zararı Dokunmaz

 

Biraz çılgınlık yapmanın, biraz cesur davranmanın ve maceraya atılmanın kimseye bir zararı dokunmaz. Bazen sınırların dışına çıkmak insana daha önce tatmadığı bir zevk verebilir. Yani aslında hayatı yen baştan keşfediyormuş gibi bir hisse kapılmak için bile çok ufak değişiklikler yapmak yeterli gelecektir. Mesela bazen müzik zevkinizde de değişiklik yapmalısınız. Dünyanın en güzel müziklerini keşfedebilirsiniz. Başka kültürlerden sanatçıların eserlerine hayatınızda yer açarak bile küçük değişikliklerin kapısını aralayabilirsiniz. Reynmen Voyovoy şarkısı bu keşfe giden yol için çok iyi bir seçenek olabilir. Hayatı bildiği gibi yaşayan ve alışkanlıklarından memnun olan biri olsanız bile biraz değişikliğin size herhangi bir zararı olmaz. Tam tersine bu küçük değişiklikler bile hayatınıza bambaşka bir bakış açısı kazandıracaktır. Bir anda tüm hayatınız alt üst olmayacak. Sadece küçük değişiklikler yaşayarak daha fazla nefes alabileceğiniz zamanlar yaşayacaksınız. Keyfinizi artıracak güzel müzikler sayesinde yaşamınızda kendinizi bile şaşırtacak değişiklikler yaşamanız gayet iyi bir hisse neden olacaktır.

Sanatla İçli Dışlı Olun

Sanata daha yakın durmak insanların her zaman yararına olmuştur. Sanat herkesi birleştiren ve iyi hisleri besleyen çok önemli ve evrensel bir unsurdur. Söz evrensellikten açılmışken de şarkıların bu anlamda herkesi bir araya getirdiğini de görmezden gelmemeliyiz. Yani dünyanın bir ucundaki şarkıcı sizin hislerinize tercüman olan bir parçayı seslendirebilir ve siz bu sanatçı sayesinde bir anda kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Tıpkı Reynmen Voyovoy şarkısında olduğu gibi, yabancı bir parçanın hayatınızda pek çok güzelliğe neden olacağına kendi gözünüzle şahit olabilirsiniz. Bu şarkı ününü pek çok ülkede popüler hale getirdiği gibi, ülkemizde de çok sevilmiştir. Siz de aynı şekilde dinleyerek şarkının güzelliğini fark edebilir ve yararlanabilirsiniz. Tanımadığınız bir ülkeden, bilmediğiniz bir insanın sizi mutlu edeceği fikri bile eminiz çok hoşunuza gidecektir.

Eğlenceyi Yanınıza Getirin

Eğlenceye gidemiyorsanız eğlenceyi ayağınıza getirin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız da o zaman hemen Reynmen Voyovoy şarkısını dinlemeye başlayın. Ritme ayak uydurun ve hayatınızı biraz daha keyif dolu duruma getirmek için adım atın. Ruhunuzun en derin yerlerini bile gün ışığına çıkaracak bir şarkı dinlemenin ayrıcalığını iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Kimselere çaktırmadığınız eğlenceli yanınızı belki de böyle bir şarkıyla ortaya çıkarabilirsiniz. Yani bir şarkı aslında sizin için olduğu kadar ruhunuz ve çevreniz için de çok önemli olacaktır. Siz ne kadar mutlu olursanız, çevrenizde sizi seven insanlar da o kadar mutlu olurlar. Yansımanız çok önemlidir ve iyi hissettiğinizde çevrenizde de bu hissi aşılarsınız. Daha olumlu, sevecen, hayatı iyi yanından görmeye çalışan biri olmak için şarkılardan faydalanın. Ruhunuzdaki boşluğu güzel şarkılarla doldurun. Kendinizi şarkılarla iyileştirip, şifa bulun. Hayatın sürprizlere gebe olduğunu görmek için de sınırlarınızın biraz olsun dışına çıkın.

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031