Resul Dindar Öptüm

yonetim 15 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

En Güzel Şarkı Sizin Sevdiğinizdir

 

Zevkler ve renkler tartışılmaz diye bir söz vardır. Kimileri bu görüşe katılmasa dah genel bir kural olduğu söylenebilir. Yani herkesin zevki ve beğenisi diğer insanlarla uyuşmayabilir. Bu noktada tamamen kişisel durumlar ortaya çıkar. Zevklerden bahsedince buna giyim kuşam, yaşam şekli, dinlenen şarkılar da dahildir. Tüm bunlar insanın kendisini iyi hissedeceği şekilde düzenlenmeli ve o şekilde yaşanmalıdır çünkü doğru olan budur. Yani size kendi beğeninize göre hareket ederek aslında en doğrusunu ve güzelini yaparsınız. Resul Dindar Öptüm şarkısı da sizin zevkinize hitap ediyor olabilir ama emin olun bu konuda yalnız değilsiniz. Şarkıcının bu güzel eseri dillerde dolanıyor ve herkes bu güzel şarkıya neredeyse aşık. Yani bu anlamda kendinize sayısız ortak bulabilirsiniz. En sevdiğiniz şarkılar içine girecek olan parçayı dinlemediyseniz size yaptığımız bu öneriyi kulak arkası etmeyin ve hemen şimdi internetten dinleyin. Göreceksiniz zevkler bazen ortak olabiliyor.

Şarkılar Hayallere Giden Yoldur

Hayal kurarken nedense fonda daima bir şarkı çalar. Biz farkında olmadan bile hayatımızın en önemli yerine müziği oturtmuş oluruz. Bazen alışkanlıktan, bazen ihtiyaçtan, bazen de farkında olmadan müzik dinleriz ve hayatımızda bu kadar önemli olduğunu göremeyebiliriz. Ancak bir gün müzik olmadığında veya canımız Resul Dindar Öptüm şarkısını dinlemek istediğinde müziğin bizim için ne kadar önemli olduğunu görebiliriz. İşte o zaman yaşamın aslında sanattan hiç de ayrı olmadığını çok keskin şekilde fark etmiş oluruz. Zira sanatın her dalı insanlar içindir ve sanata yaklaştıkça kendimizi çok daha iyi hissederiz. Dünyadaki en evrensel sanatlardan biri olan müzik hiç tanımadığımız insanlarla bile bağ kurmamızı veya ortak paydada var olmamızı sağlayabilir.  Sadece bir şakı ile aşık olabilir veya evliliğimizi bu şarkıyla taçlandırabiliriz.

Aşkın Müziğini Duymalısınız

Aşk dünyanın en güzel duygularından biridir ve her aşkın bir müziği vardır. Hangi insana sorarsanız sorun aşkını anımsatan bir şarkıdan bahsedecektir. Bu önemli duygular, aynı şekilde duygulardan yola çıkarak yapılan güzelim aşk şarkılarını da anımsatır Örneğin Resul Dindar Öptüm şarkısı da aşka düşen kişilerin en sık dinlediği parçaların başında gelmektedir. Şarkının bu kadar sevilmesinin ve dinleniyor olmasının en önemli nedeni hiç kuşku yok ki hepimizin duygularına hitap ediyor olmasından kaynaklanmaktadır. Yani şarkı içimizde sakladığımız veya beslediğimiz ama dışa vurmakta zorluk çektiğimiz duyguları ortaya koyduğundan daha çok dinliyoruz. Çiftlerin, sevgililerin, platonik aşıkların dillerinden düşürmediği Öptüm şarkısı gerçekten aşka düşenlerin dilinde dolaşıyor. Popüler şarkılar içinde olmasına rağmen çok kalıcı olacağı kesin. Bu güzel şarkıyı ve şarkıcıyı daha çok uzun yıllar dinleyeceğimizden kuşkumuz yok. Siz de Resul Dindar dinlemeyi sevenlerdenseniz duygularınız her zamankinden daha çok coşacak demektir. Müziksiz ve aşksız yaşamayın, hayatınız daha yaşanır hale gelsin.

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031