Pink What About Us

yonetim 19 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Her Şarkı Değerli Bir Sanat Eseridir

 

Bazen şarkıları dinlerken tarzımız olmadığını söyleyiveririz. Oysa o şarkı bir sanat eseridir. Bunu çok düşünmediğimiz de olur. Her ne olursa olsun her koşulda emeğe saygı göstermemiz gerektiğini unutmayalım. İnsanlar üretirken alın teri ortaya koyuyorlar ve bu sayede para kazanıyorlar. Pink What About Us şarkısı da çok güzel bir eserdir. Harika bir sanat eserine bakar gibi bu şarkıyı dinleyebilirsiniz. Dünyanı nen ünlü şarkıcılarından biri olan Pink sizi de büyüleyecektir. Bu önemli sanatçının birbirinden güzel, birbirinden önemli sayısız şarkısı olduğu için siz en iyisi bir tanesini dinleyerek işe başlayın. Bu sayede sevdiğiniz bir sanatçının eseler ile kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Güzelliği kadar sesiyle ve fiziğiyle de ön plana çıkan Pink hepimizin çok sevdiği bir bayan sanatçıdır. Şarkılarının nefes kesici olması hem sesinden, hem güzelliğinden kaynaklanmaktadır. Siz de Pink şarkılarının hepsini web sitemizden indirebilir ve arşivinizi daha kaliteli, daha dinlenesi bir hale getirebilirsiniz.

Her Yerde Müzik Var

Hayatınızı kısıtlanmış hissediyorsanız o zaman karşı koyma iradenizi kullanın. Yani hiçbir şeye mecbur değilsiniz. Siz kendinizi mecbur ettiğiniz bu hayatı yaşıyorsunuz. O yüzden artık şikayet eden kişi olmaktan vazgeçin. Artık bir şeyler yapan, kararlı ve düşündüklerini en iyi şekilde ortaya koymasını bilen bilinçli biri olmayı tercih edin. Bu sayede hakkınızda düşünülenleri de değiştirebilirsiniz. Pink What About Us dinleyerek kendinizi mızmızlıktan kurtarabilirsiniz. Biraz olsun hareketli bir şarkıyla kendinizi yenileme imkanı bulabilirsiniz. Her şekilde size sunulan şarkıları dinleyebilirsiniz. Zamanınızın olmadığını söylemeyin zira bu büyük bir yalan olur, bazı insanlar komedi gibiler. Müzik dinlemeye vaktim olmuyor diyebiliyorlar. Bu gerçekten kocaman bir yalan ve bu yalanı söylerken hakikaten çok komik bir duruma düşüyorlar.

Müziğe Her Zaman Vakit Vardır

Müziğe daima vakit vardır ve daima vakit bulunur. Müzik sizi rahatsız etmeden ve aslında vaktinizi çalmadan hayatınıza girebilir. Ev temizlerken sevdiğiniz Pink What About Us şarkısını dinleyebilirsiniz. Araba kullanırken de radyoda veya cd çalarda istediğiniz şarkıları dinleme şansı bulabilirsiniz ve bunlar için ekstra zaman bulmanıza da gerek kalmaz. Hatta öyle ki müzikle yaşamak için hiç ama hiç zorlanmazsınız. Yemek yaparken bile müzik dinleyebileceğinizi aslında siz de gayet biliyorsunuz. Yani sürekli bahanelere sığınmaktan vazgeçmek gerekiyor. Kendimize inandığımız gibi, bahanelerimizin gerekçesiz olduğunu da kabullenmeyi öğrenmeliyiz. Çabalamamız gerekiyor. Sevdiklerimize, sevdiğimiz şeylere zaman ayırmayı da bilmemiz lazım. Şarkı dinlemek için kendinizi aşırı zorlamanıza veya yer değiştirmenize gerek yok. Web sitemizde girmek kadar kolay şekilde istediğiniz müziği dakikalar içinde dinleyebilirsiniz. Size önerimiz hayatınıza güzellik katmak, nefes alabilmek, biraz rahatlamak için mutlaka müziği kullanın. Hayatınızın her saniyesini tam da istediğiniz gibi geçirebilmenin sırrı dinlediğiniz müziklerde yatıyor olabilir bunun kıymetini bilin.

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031