Özge Fışkın Ft. Tuna Kiremitçi – Bana Sebepsin Düet

yonetim 20 Ocak 2017 Yorum yapılmamış

Özge Fışkın – Bana Sebepsin Ft. Tuna Kiremitçi

Tuna Kiremitçi’nin çıkaracağı albüm ile birlikte yayınlanan bu parça Özge Fışkın ile çekilmiştir. “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” adlı albümde yer alacak olan Özge Fışkın ile “Bana Sebepsin” parçasını düet eşliğinde seslendirdiler. Tuna Kiremitçi’nin albümde söz ve müzik kendisine aittir. TV ekranlarında ilk olarak Özge Fışkın ile birlikte yaptığı düet yayınlanmıştır. Bu düet aynı zamanda dijital ortamlarda da yayınlanmaya başlanmıştır.

Tuna Kiremitçi, aynı zamanda diğer ünlü sanatçılar ile de şarkılarını seslendirerek bir albüm haline getirmiştir. En çok tutulan şarkılardan biri ise Özge Fışkın ile birlikte yapılan düettir. En çok dinlenenler arasına girmesi ile birlikte dinleyicileri bir albüm istemiştir. Radyolarda yayınlanması ile birlikte “Bana Sebepsin” adlı albüm şarkısına klip çekilmiştir. Beğenilen albüm şarkıları ile birden fazla klip çekimleri yapılmıştır.

Tuna Kiremitçi Çalışmaları:
Çıkardığı son albümü ile ekranlarda yer almayı başaran sanatçı, farklı tarzı ve ses rengi ile en çok dinlenenler listesine girmeyi başarmıştır. Bu başarısının devamlılığını sağlamak için yeni albümlere imza atacağını belirtmiştir. Arkadaşları ile birlikte yaptığı albümde en çok sevilenler arasından seçimler yapılarak klip çekimleri yapılmıştır.

Klip şarkılarının bestesi ve müziği Tuna Kiremitçi’ye ait olup koordinatörlüğünü de kendisi yapmıştır. Yeni albüm çalışmaları ile farklı şekilde ekranlara çıkacağını belirten sanatçı müzik projeleri ile düetlere devam edeceğini söylemiştir. Düetler halinde hazırlanan albümleri dinlenir hale gelmiştir.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031