Norm Ender Kaktüs

yonetim 25 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Sıradanlıktan Kurtaran Şarkılar

 

Sıradan bir hayat sıkıcıdır ve kişinin bu sıkıcılıktan muhakkak kurtulması gerekir. Kendini iyi hissetmek isteyenler sıradan hayatlarının genellikle dışına çıkmayı tercih ederler çünkü her gün aynı şeyleri yapmak onlar için hem iç açıcı değildir, hem de hayatlarına yeni şeyler katmalarına engel bir durumdur. Basit bir hayat sürdürmek kötü değildir ama her gün aynı şeyleri yapmak ve bir çemberin içine sıkışıp kalmak asla iyi hissettirmez. Kişiye baskı uygulayan bu durum ilerleyen zamanlarda ve herhangi bir değişiklik olmadığında bireyler üzerinde son derece negatif bir psikoloji yaratabilir. Bunun önüne geçmek için de kendini yenilemek, tazelemek konusunda istekli olmak, fırsatları görerek değerlendirmek gerekir. Mesela bu sıradanlığı kırmak için değişik müzikler dinlemeyi seçebilirsiniz. Her zaman dinlediğiniz ve ezberlediğiniz şarkılar hiç kuşku yok ki çok güzellerdir ama arada sırada şarkılarda değişiklik yapmak da bu çemberi bir yerinden delmek anlamına gelebilir. Norm Ender Kaktüs şarkısını dinleyerek müzik beğeninize bir yenisini daha ekleyebilir, böylece hayatınızda ufak ama çok etkili bir değişiklik yapmış olursunuz. Size iyi gelecek sayısız şarkı var ve bunların hepsine internet üzerinden erişmeniz oldukça kolay. Kendinizi sınırların dışına doğru ittiğinizde ve bu çemberden çıkmaya niyetlendiğinizde karşınızda resmen ihtimaller denizi olduğunu da göreceksiniz.

Sınırlardan Kurtulmak İçin Şarkı Dinleyin

Sanat eserleri insanların zihinlerini açan, onların ufuklarını genişleten ve bakış açılarını değiştiren çok önemli etkilere sahiptir. Bu yüzden sanat her nerede, ne şekilde yapılırsa yapılsın evrenseldir. İnsana dair her şey ortak duygulara hitap edebilir. Tıpkı müzik eserlerinde olduğu gibi, insanlar sanat etrafında bir araya gelebilir, dayanışma içinde kalabiliriler. Norm Ender Kaktüs şarkısını dinleyerek bile bu sınırlara itirazınızı dile getirmeye başlayabilirsiniz. Yeni şeyler denedikçe eski alışkanlıklarınızın size daha da sıkıcı ve katlanılmaz geldiğini görebilirsiniz. Öyleyse bunları değiştirmek için harekete geçmeli ve içinizde duyduğunuz bu isteği kaybetmeden hemen bir şeyler yapmalısınız.

Hayat Seçimlerden İbarettir Unutmayın

Hayat seçimlerden ibarettir ve bu seçimler nasıl yaşayacağımızı da belirlerler. İyi veya kötü olaylar başımıza gelebilir ki bunların bir kısmı bizim kontrolümüz dışında gelişebilir. Ancak olaylara bakış açımız tamamen bizi ilgilendirir ve bizim kontrolümüz altındadır. Norm Ender Kaktüs şarkısıyla size bambaşka bir müzik armağan edeceğinden bu fırsatı da mutlaka değerlendirmelisiniz. Seveceğiniz parçalardan biri olacağı gibi, aynı zamanda dilinizden de düşmeyecek ve sözlerini kısa sürede ezberleyeceksiniz. Hayatın böyle küçük detaylarda saklı olduğunu bu detayların her zaman size iyi geldiğini de bir şarkıyla da olsa anlayacaksınız. Hayatınıza dair seçim yaparken çok daha iyi şeyler düşünmeli, her seçimin sizi yol ayrımlarına götürdüğünü bilmelisiniz. Her zaman emin olduğunuz sularda yüzmek yerine, bazen bilmediğiniz sulara da girebilme cesareti göstermelisiniz. Yeniliklere ve değişime hazır olun ki hayat güzel tarafını göstersin.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031