No Method Let Me Go

yonetim 10 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Zamanı Durdurmanın En İyi Yolu Şarkılardır

 

Zamanı durdurmayı herkes ister çünkü hayat uzun sürsün isteriz. Ne yazık ki ne kadar hayatta kalacağımızın bir garantisi yok. Bu nedenle muhakkak hayatımızı her gün sona erecekmiş gibi büyük bir keyif içinde yaşamalıyız. Harekete geçmek için hayatın kısalığını düşünebilir ve bu sayede de kendinizi motive edebilirsiniz. Her zaman bir yetişkin gibi davranmanız gerekmez. Bazen kendinizi daha çocuksu biri olarak ayakta tutmanız da hoşunuza gidecektir. Zamanı doğru şekilde kullanmak için sabahları olabildiğince erken kalkın. Sıcak bir kahveyle güne başlamak herkes için iyi olabilir. Duşa girerek rahatlayabilirsiniz ve sonrasında biraz olsun kafa dağıtmak için hemen No Method Let Me Go şarkısını dinlemeye başlayabilirsiniz. Özellikle sabahları bu şarkı ihtiyaç duyacağınız o muhteşem enerjiyi size verecektir. Bu enerji size ihtiyaç duyduğunuz her türlü gücü sağlayacaktır. Yani ne yapmak isterseniz isteyin sabahlara iyi bir başlangıç yapmayı seçmelisiniz.

Aşksız Kalmayın

Aşksız kalmayın çünkü hayat kesinlikle doya doya yaşanmalıdır. Yalnızlığı kimse sevmez ve siz de yalnız kalmamalısınız. Kendinizi kalbinizi dolduracak birinin yanında eminiz çok daha güvende ve mutlu hissedebilirsiniz. Hem zihinsel, hem de duygusal açıdan uyum içinde olacağınız bir beraberlik için mutlak aşka kapılarınızı aralamalısınız. Kimseyi hayatınıza almamak hiç de doğru bir tavır değildir. Aşk herkese lazım bir duygudur ve herkes aşkla yaşamak için sabırsızlık çeker. Tüm hayatınızı anlamlı hale getiren en önemli ve en özel duygunun ismidir aşk ve onsuz olmaz. Hayatın devam etmesi soyumuzun devamı için aşık olup sevdiğimiz insanla birlikte yaşamalıyız. No Method Let Me Go şarkısını dinlerken belki de beraber yaşlanmak isteyeceğiniz birini düşünmeye başlayacaksınız ve bu kişi sizi hayata daha çok bağlayacaktır. Aşkın gücü inanılmazdır ve herkes aşk sayesinde daha güçlü biri haline gelir. Her ne kadar aşk insanı değiştirse ve zaman zaman yıpratsa da asla vazgeçilmezdir ve bunun için bile olsa aşkı tercih etmek gerekir.

Duygularınıza Ket Vurmayın

Duygular saklanmak için değil yaşamak içindir ve duyguları dışa vurmak en doğal durumdur. Bunu yapmazsanız içiniz şişer. Kalbiniz sıkışır ve içinizde kalan duygular sizi bir gün mutlaka çok fazlasıyla zorlamaya başlar. Hayatınızdaki her türlü hissi en azından sevdiğiniz bir arkadaşınıza anlatmakla işe başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar sizin her halinize alışık olmalılar ve bu yüzden de sizi asla yargılamazlar. Kimseden utanmayı. Hele duygularınızdan hiç utanmayın. Açın hemen No Method Let Me Go dinleyin ve cesur biri olduğunuzu herkese ve en başta kendinize kanıtlayın. Yani duruma göre şekil alan biri olmadığınızı herkesler bilsin. Siz cesur ve gözü pek birisiniz ki hayatı da tam anlamı ile doya doya, tadını en iyi şekilde çıkararak ve tabi ki gönlünüzden geldiği gibi yaşıyorsunuz.

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031