Nilüfer, Seni Kimler Aldı Şarkısıyla Çıkış Yaptı

yonetim 24 Ocak 2017 Yorum yapılmamış

Nilüfer – Seni Kimler Aldı


Nilüfer Yumlu Kimdir:

31 Mayıs 1955’te İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul öğrenimini Firuzağa İlkokulunda gördü. Orta öğretimi ise İtalya’da bir kolejde devam etti. 11 yaşında babası vefat eden şarkıcının tek sığınağı annesi kalmıştı. Aynı zamanda babasının ikinci evliliğinden kardeşleri vardı. Babasının ölümü üzerine annesi ile hayatına devam eden sanatçı hayatına yön vermeye başladı.

1970 yıllarında İtalya’da kolej eğitimine devam ederken, bir gazetenin düzenlediği ses yarışmasına katılmaya karar verdi. Yarışmaya “Sensiz Yıllar” adlı bir şarkı ile katıldı. Bu yarışmada jürilerin seçimi sonucunda birinci oldu. 1972’de çıkardığı ilk “Kalbim Bir Pusula” adlı plak albümü ile müzik hayatına atılmış oldu. Orta öğretimden mezun olduktan sonra müziği bırakmadan çalışmalarına devam etti. Girdiği her ses yarışmasında ödül alarak ayrılan sanatçı günümüze kadar gelerek ününe ün kattığı görülür. Ses yarışmalarındaki başarıları plak şirketlerinin dikkatini çekmiştir. Bu yüzden birçok albüme imza atmıştır.

Günümüzde ise pop tarzında müzikler yaparak dinleyiciye ulaştırıyor. Slow ve hareketli pop tarzında yaptığı müzikler dinleyici tarafından genelde severek dinleniyor. Güçlü bir ses ve güçlü bir yoruma sahip olan sanatçı bu günlerde yeni bir şarkı ile karşımızda.

“Seni Kimler Aldı” Şarkısı Hakkında:

Doğan Music Company etiketi ile birlikte Nilüfer “Seni Kimler Aldı” şarkısı ile çıkışı yakaladı. Şarkı için ne zaman klip çekileceği bilinmese de fanları ve dinleyiciler tarafından sevilerek dinlenen şarkılardan biri haline geldi. Sezen Aksu’dan duymaya alıştığımız bu şarkıda Nilüfer coverı ile farklı bir müzik tınısı ortaya çıkmıştır. Güçlü sesi ve yorumu ile seslendirdiği bu şarkıya farklı yorum katmıştır. Yakın zamanda klip çekimleri ve yayınlanması bekleniyor.

Bu şarkının olduğu albümün henüz hazırlanma aşamasında olduğunu belirten ünlü sanatçı farklı şarkıları da albümde yer vereceğini belirtti. Örneğin; “Ağlama Anne” şarkısı da bu albüm içinde yer alacaktır. “Seni Kimler Aldı” şarkısının olduğu albüm “Yeniden Yeni Yine” ‘dir. Albüm içerisinde beğenilen ve klip çekimi beklenen şarkılardan biride bu şarkıdır. Klip çekimi için hazırlıklara başlanacağı ve diğer albüm içindeki şarkılarında değerlendirileceği söylendi.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031