Nicki Minaj – Swalla

yonetim 16 Ocak 2018 Yorum yapılmamış

Şarkılar Gibi Huzurlu Olun

 

Bir su gibi akışkan olmak gerekir. Bazen hayatın yüklerinden bunalan insanlar işleri daha da beter hale getirirler çünkü nerede durmaları gerektiğini asla bilmezler. Bu da onların sürekli hata yapmalarına neden olur. Nicki Minaj – Swalla şarkısını dinleyerek daha sakin olabilirsiniz. Şarkı hareketli olsa bile size vereceği duygu tam anlamı ile huzur olacaktır ve sizin de bu huzura ihtiyacınız varsa bu şarkıyı bir değil, çok daha fazla kereler dinlemeniz gerekebilir.

Şarkılarla Konsantre Olun

Eğer bir problem üzerinde düşünüyorsanız veya sakin kafayla düşünmeniz gereken bir meselse varsa önce iç huzurunuzu sağlamalısınız. Zihninizi biraz daha sakin bir yer haline getirmek için önce Nicki Minaj Swalla dinleyin ve motivasyonunuzu sağlamaya bakın. Sakin bir zihin, huzurlu bir ruh hali emin olun sorunları daha iyi görmenize yardımcı olacaktır. Böylece kendi içinizdeki karmaşadan da anında kurtulabileceksiniz.

Şarkılarla Meditasyon

Meditasyon yapmayı sevenler genellikle şarkılardan destek alırlar çünkü şarkıların insanın konsantre olmasında ciddi katkıları vardır. Yani siz de motive olmak, meditasyon yapmak için hemen şarkı dinlemeye başlayabilirsiniz.  Nicki Minaj Swalla dinleyerek daha sakin kalabilir, kendinize verdiğiniz bu mola sayesinde durup düşünebilir ve hata yapaktan da kendinizi alıkoyabilirsiniz. Açıkçası herkes gibi olmak yerine sadece kendini gibi olup, sorunları şarkılarla çözmeyi denemeniz hiç de yadırganacak bir durum değil. Daha önce denemediyseniz mutlaka şimdi deneyin. Farkı göreceksiniz.

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031