Mustafa Ceceli – Geçti O Günler

yonetim 10 Ocak 2018 Yorum yapılmamış

Türk Müziği Yükselişte

 

Dünya müzik listelerine bakıldığında artık sadece tek bir ülkeye ait müzikler görmüyoruz. Bunun nedeni müziğin evrensel oluşu elbette ama aynı zamanda müzik konusunda teknolojinin ve internetin yardımıyla kitlelerin çok daha fazla bilgi sahibi olması da yatıyor. Yani günümüzde pek çok ülkedeki sanatçı eserlerini internet ortamında doğrudan sevenleri ile buluşturuyor ve bu durum da dünya listelerini etkiliyor. Türk müziği de son yıllarda yükselişte olduğundan artık listelerde daha çok karşımıza çıkıyor. Tıpkı Mustafa Ceceli – Geçti O Günler şarkısı gibi, pek çok eserimiz ülke dışında da sevilerek dinlenmeye devam ediyor.

Hayranlık Uyandıran Şarkılar

Dünya listelerine giren, başka ülkelerde de dinlenen şarkılarımız gerçekten hayranlık uyandırıyor. Gerek ritmi, gerek sözleri ve besteleri ile gerekse söyleyen şarkıcılarımızla herkesin yüreğine dokunan bu şarkıları siz de mutlaka dinlemelisiniz. Mustafa Ceceli Geçti O Günler şarkısı da hayranlık uyandıran, herksin sevdiği özel parçalardan biridir.

Hayranı Çok Olan Şarkılar

Hem Mustafa Ceceli’nin genç kızların gözdesi olması, hem de yaptığı şarkıların dilden dile dolanması onu bir dünya markası yapmaya doğru götürüyor. Son yıllarda Türk müziğinin yükselmesine ciddi katkıları olan Mustafa Ceceli Geçti O Günler şarksıyla ivmesini hiç düşürmeden başarı grafiğini yükseltmeye ve hayranlarını çoğaltmaya devam ediyor. Sayısız güzel besteye imzasını atan sanatçıya daha yakın olmak için şarkılarını dinlemeniz ve cihazlarınıza indirmeniz yeterli olacaktır.

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031