Murat Dalkılıç & Oğuzhan Koç Aşinayız

yonetim 24 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Rüya Gibi Günler Ancak Müzikle Yaşanır

 

Rüya gibi günler geçirmelisiniz. Kendiniz bile güzelliğine inanamayacağınız bu özel zamanlar için kolları sıvayın. Daha nasıl güzel bir hale gelebilir yaşamınız onu düşünün. Sevmek ve sevilmek üzerine inşa ettiğiniz yaşamınızda başka ne gibi temel duygular olsun istersiniz? Örneğin güven sizin için önemli mi? Zira bugün tüm dünyada insanlar kendilerini güvende hissetmedikleri için stres yaşadıklarını veya panik atak geçirdiklerini söylüyorlar. Dünya pek tekin ve güvenli bir yer olmaktan çıktı. Her gün kötü bir haber televizyonlardan, haber ajanslarından gündemimize bomba gibi düşüyor. Pek çok saldırı haberi duyuyoruz ve artık hiçbirimiz kendimizi güvende, rahat ve huzurlu hissetmiyoruz. Mutlaka huzurumuzu bozan şeyler oluyor. Hiçbir şey olmasa bile var olan durumların zihnimizde yarattığı hasar ve bozukluk bizi sürekli olarak tetikte yaşamaya zorluyor. En güzel anlarda bile bilinçaltından bir tedirginlik yaşıyoruz. Böyle anlarda insan rüya gibi bir anda olmak istiyor. Biraz olsun gerçeklikten uzakta kalmak ve hayal ettiği gibi huzurlu bir an yaşamak için resmen can atıyor çünkü hepimizin buna ihtiyacı var. Hepimiz daha iyi hayatları hak ediyoruz. Bu yüzden de böyle anlarda daha iyi hissetmeye duyduğumuz ihtiyacı Murat Dalkılıç & Oğuzhan Koç Aşinayız dinleyerek atıyoruz.

Şarkılara Sığının

Şarkılara sığınıyoruz çünkü onlar bizi teskin ediyor. Ancak şarkılar bizim moralimizi yükseltmeye yetiyor. Kendimizi şarkılarla mutlu ve iyi hissediyoruz ve her zaman sevdiğimiz şarkılarımız imdadımıza yetişiyor. Bu gibi sinir bozucu zamanlar daha sık olabilir. İş yerinde kavga edebiliriz. Sevgilimizle ayrılabiliriz. Dünyanın bir yerinde patlayan bombalara kahrolabiliriz. Sebepten bol bir şey olmayabilir ama biz yine de yaşamaya mecburuz ve bu yüzden ayakta kalmak zorundayız. Sağlıklı şekilde ayakta kalmanın en iyi yolu da şarkı dinleyerek az da olsa moral bulmaktan geçer. Murat Dalkılıç Aşinayız ft Oğuzhan Koç dinleyerek aradığınız huzura az da olsa yaklaşabilirsiniz. Bu sayede bir anda daha huzurlu ve mutlu biri olduğunuzu görebilirsiniz. Sesimize kulak verin ve hemen bu güzel şarkıyı dinlemeye başlayın.

Kendinize İyilik Yapın

Kendinize iyilik yapın ve Murat Dalkılıç Aşinayız ft Oğuzhan Koç dinleyin. Aşıksanız, sevgiliniz varsa bu güzel şarkıyı onunla dinlemeyi de sakın ihmal etmeyin. Biraz romantik biri olun çünkü sevdiğiniz insan da bu özelliğinizden emin olun çok etkilenecektir. Size tavsiyemiz sürprizlere daha çok yer vermeniz ve iyi müzikler dinleyerek başkalarına da dinletmeniz. Mutlu biri olmanın en güzel ve kolay yollarından biri hiç kuşkusuz ki budur. Yani dilediğiniz kadar şarkı dinleyebilir ve hatta sitemizden indirebilirsiniz. Önemli olan size hizmet eden iyi şarkılar bulmanız ve hayatta kalmak için, güçlü olmak için gerekli cesareti gösterebilmenizdir. Kendinize inanan biri olarak daima gücün içinizde saklı olduğunu da bilmeniz gerekir.

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031