Murat Boz’dan Romantik Film Dönerse Senindir

yonetim 10 Ocak 2017 Yorum yapılmamış

Geride bıraktığımız 2016 senesinde galası düzenlenen “Dönerse Senindir” filminde başrolde izleyici karşısına çıkan Murat Boz filmin soundtrack şarkısını da seslendirmiştir.

Murat Boz gene zirveye ulaşan şarkıya imza attı.
Romantik komedi filmi olan “Dönerse Senindir” ile aynı ismi taşıyan şarkı sözleri de romantik aşığın dilinden seslendirilmekte. Murat Boz – Dönerse Senindir parçası artık müzik listelerinde adım – adım zirvelere ilerlemekte. Şimdiden romantik âşıkların sevimli parçasına dönüşen “Dönerse Senindir” şarkısının söz ve müzik düzenlemesini Murat Çekmen yapmıştır.

Romantik Murat Boz
Genç kızların hayranlıkla takip ettiği ve şarkılarını dinlemekten doymadığı Murat Boz söylediği her şarkı ile adeta gündeme damgasını vurmağı başarıyor. Söylediği her şarkıya yüreğini koyduğunu belirten Murat Boz, şarkılarının hit olmasını bu şekilde açıkladı. “Dönerse Senindir” adlı şarkıya aynı isimli romantik filmden sahneler kullanılarak güzel bir klib çeken Murat Boz, izleyicisine bir daha yetenekli şarkıcı olduğu kadar, ne kadar başarılı oyuncu olduğunu da göstermiş oldu. Hatırlatalım ki, “Dönerse Senindir” isimli romantik filmde Murat Bozla beraber başrolde Yasemin Allen izleyici karşısına çıkıyor. Şarkı sözlerinden de belli olduğu gibi bu parça aşk şarkıları listelerinde daha uzun süre yer almağa niyetli. 10 üzerinden 10 sözleri ile seven yüreklerin kalbini çalmağı başaran Dönerse Senindir şarkısı artık hem radyo kanallarında, hem de televizyon müzik kanallarında izleyicisi ile karşılaştı. Murat Boz bir kez daha hit’e imza attı.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031