Minelli Empty Spaces

yonetim 14 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Değişiklik Yapmak İyidir

 

Ezbere yaşanmış hayatlar insanlara sıkışmışlık hissi verirler ve çoğu zaman da olumsuz duyguları beslerler. Her gün yataktan kalktığınız andan itibaren ezbere yaşıyor ve hep aynı şeyleri yapıyorsanız bir gün bu durumdan ölesiye sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. İşte o an değişimin geldiği ve sizin de hazır olduğu zan demektir. Bu fırsatı hemen lehinize çevirmek için harekete geçmelisiniz. Örneğin bir hafta sonu evinizde koltukta tv izlemekten farklı bir şey yapmaya karar verin ve kalkıp doğrudan yola çıkın. Evet yanlış duymadınız. Bu ezbere yaşamdan uzaklaşmak için kendinizi yollara atın. Arabanız atlayın ve otomatikleşmiş hayatınızdan kilometrelerce uzağa gidin sırf bir iki günlük bile olsa uzaklaşmak size çok iyi gelecektir. Arabanıza bindiğinizde hemen Minelli Empty Spaces dinleyebilir ve yolculuğunuzu çok daha keyifli şekilde sürdürebilirsiniz. Kendinizi alışkanlıklarınızdan az da olsa sıyırabilmeniz için bunun gibi ani kararlar alabilirsiniz. Sonucun hiç beklemediğiniz veya hayal etmediğiniz kadar iyi olacağına da emin olun. Elbette bu tip kararlar vermek her zaman kolay olmaz ve insan biraz olsun korkabilir. Ama siz cesur olun ve hayatınızın kontrolünü tamamen elinize almayı deneyin. Sonuçtan çok memnun kalacağınıza eminiz.

Sevdiğiniz Şarkılarla Yolculuk Yapın

Arabanıza binip uzaklaşmaya başladığını zan itibariyle kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Sanki zincirlerinden kurtulmuş bir esir gibi olduğunuzu düşünebilirsiniz. O yüzden her saniye daha da değerli olacak ve siz yolda giderken doğaya bir kez daha aşık olacaksınız. Bir yandan Minelli Empty Spaces dinleyecek, bir yandan da bu güzel müzik eşliğinde hayatınızı daha yaşanır hale getirmek için planlar yapmaya başlayacaksınız. İçinize doğan umut sizi doğru yere götürecektir. Eskiden olduğu gibi heyecan dolu, enerjik biri gibi hissetmek için hiç geç değil. Sadece doğru anı kollamak ve harekete geçmek için acele etmek gerekiyor. İnsan karşısına çıkan şansı iyi değerlendirmediğinde sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayabilir ki siz bunun böyle olmasını istemezsiniz. O yüzden şu an çıktığınız yol aslında olmak istediğiniz yere giden harika bir masal unsuru gibi gelebilir.

Sürprizlere Açık Olun

Hayatı daha iyi anlamak ve hakkını vererek yaşamak içi n sürprizlere açık olun. Daima kendinizi yenilemeye bakın ve değişime inanın. Eğer içinizdeki insanı ortaya çıkaramazsanız, iş ve ev arasında sıkışıp kalmış, her gün trafikte strese giren, hayatını bir türlü değiştiremeyen ve oturduğu koltukta yaşlanmayı bekleyen o kişi olacaksınız. Bunların hepsini bir kenara bırakıp arabaya atlayın ve Minelli Empty Spaces dinleyerek yeni hayatınız için büyük bir adım atın. Gideceğiniz kısa yolculuk sonrasında döndüğünüzde artık en o ev sizin eviniz, ne de siz eski siz olacaksınız. Her şeye bakış açınız değişeceği için değişimi ruhunuzun her zerresinde hissedecek ve bu kararı aldığınız için kendinize teşekkür edeceksiniz.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031