Manuş Baba Haberin Var Mı

yonetim 20 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Manuş Baba İle Hayat Daha Anlamlı

 

Karamsarlığı bir kenara bırakın ve hayatın güzelliklerine odaklanın. Kötü düşüncenin, ümitsizliğin veya üzüntünün kimseye bir faydası yok. Hayat o kadar kısa ki olabildiğince güzel şeyler yaşamayı arzulamak gerek. Anın tadını çıkarmak için mutlaka güzellikleri görecek kadar durumların farkında olmak lazım. Yani hayatı anlamlı ve iyi hale getirmek sadece sizin elinizde. İyi şeyler yaşamayı beklememek gerekiyor. Beklentileri ne kadar yüksek tutarsanız o kadar hayal kırıklığı yaşarsınız. Hayalleriniz başınıza yıkıldığında da yeniden ümitsizliğe kapılmanız an meselesi olur. Bunun için siz en iyisi küçük detayları fark etmekle işe başlayın. Mesela hiçbir şey yapamıyorsanız iyi hissedebilmek için açın radyoyu veya bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan açın müzik kanalını ve Manuş Baba Haberin Var Mı şarkısını dinleyin. Herkese yaşam aşılayan ve sevinç getiren bir şarkı olduğunu anlayacaksınız. Muhteşem sesi ve farklı yorumu ile müzik anlayışınıza yeni bir bakış açısı, farklı bir soluk getirecek olan Manuş Baba sayesinde var olan mutsuzluğunuzu bir an için de olsa geride bırakabilirsiniz.

Hayat Seçimlerden İbarettir

Hayat seçimlerden ibarettir. Neyi seçersek onu yaşarız. Elbette kadere de karşı konulmaz ve kader de hayatımızın en temel yapısını oluşturur. Ancak yine de pek çok şeyin bizim elimizde olduğunun muhakkak bilincine varmamız gerekiyor. Yaptığımız seçimler bizim mutluluğumuzu veya mutsuzluğumuzu belirlediği için attığımız adımlara daha çok dikkat etmemiz gerekiyor. Yani siz eğer mutlu olmayı, iyi hissetmeyi seçerseniz gerçekten bunu başarabilirsiniz. Keyfiniz bozuk olduğunda daha çok dertlenmek veya duygusal şarkılar dinleyip daha çok üzülmek yerine aksini yapın. Size hayat enerjisi verecek, moralinizi anında yükseltecek Manuş Baba Haberin Var Mı şarkısını dinleyebilirsiniz. Bu seçimi yaparak bile ne kadar farklı hissedeceğinizi göreceksiniz. Evinize bahar gelmiş, yazın güneş altında dinleniyormuşsunuz gibi bir hisse kapılacağınız için siz en iyisi kendinizi ve ruhunuzu bu parçanın enerjisine bırakın gitsin.

Kederleri Müzikle Unutabilirsiniz

Hayat herkese adil ve iyi davranmasa da yaşamın güzelliklerini görmeyi unutmamalısınız. Hayatın zorlukları ile baş etmek sizin içinizdeki güçte saklı. Kendinizi daima iyi hissederek işe başlamalı ve ne olursa olsun moralinizi yüksek tutmalısınız. Kederleri salıverin gitsinler. Üzüntüyü unutmanın, dertleri bir anlığına da olsa kenara atmanın en keyifli yolu elbette şarkı dinlemekten geçer. Yani Manuş Baba Haberin Var Mı şarkısı dinleyerek bile kendiniz için şahane bir başlangıç yapabilirsiniz. O kadar güzel bir şarkı ki siz en iyisi şarkıyı telefonunuza indirin veya arabanızda da çalmak için cd alın. Her fırsatta bu güzelim şarkıyı dinleyerek hayatın ne kadar güzel olduğunu kendinize yeniden hatırlatabilirsiniz. Bunun için doktora gitmenize ya da ilaç almanıza gerek yok. Depresyondan kurtulmak, kendinizi daha iyi hissetmek için bile bu şahane şarkıyı dinlemeniz yeterlidir.

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031