Manuş Baba Eteği Belinde

yonetim 12 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Şarkılardan Fal Tutanlar

 

Fala inanma ama falsız da kalma demiş atalarımız. Hepimiz gelecekten haber veren veya öyle olduğunu umduğumuz fallardan hoşlanırız. Tabi ki duyduklarımızın olumlu olması halinde her şey daha keyiflidir. Bazen fal olayını bambaşka durumlar için de kullandığımız olur. Genç çiftlerin en çok yaptığı şeylerden biri de şarkılardan fal tutmaktır ki bu çok eski bir gelenektir. Baş başa vakit geçiren çiftler radyoda veya müzik çalarlarında şarkı dinlediklerinde bu şarklı senin olsun veya benim olsun gibi cümleler kurarak aslında çalan şarkının sözleri sayesinde karşılarındaki kişiye olan aşklarını, beğenilerini veya sevgilerini dile getirmek isterler. Yani şarkılar aslında ilişkilerimize de bilmeden hizmet eden çok önemli unsurlardır. Manuş Baba Eteği Belinde şarkısı fal tutmak için en güzel parçalardan biridir. Son zamanların en iyi seslerinden olan ve yaptığı şarkılarla hafızalarda yer turan Manuş Baba sizin de hayranı olacağınız harika bir isim. Henüz tanışmamış olsanız bile bu yazıyı okuduktan sonra eminiz kendisinin en büyük hayranı olacaksınız.

İçinizdeki Romantiği Çıkarın

İçinizdeki romantik insanı dışarı çıkarmanın en iyi yolu şarkılardan geçer. Pek çok kişi romantik olmadığını iddia eder veya romantizmden anlamadığını söyler ama ayrıntılar bunun tersini gösterir. Eğer bir şarkı dinlerken hüzünleniyorsanız, doğan güneşe veya batan güneşe bakıp hayallere kapılıyorsanız, sürprizleri seviyorsanız ya da mum ışığında yemek yemek hoşunuza gidiyorsa hiç boşa uğraşmayın çünkü siz bir romantiksiniz. En iyisi gelin bunu itiraf edin ve kurtulun. Ayrıca romantik olmak bir utanç durumu değildir. Bu duygu sadece kadınlara has gibi algılanır ama böyle değildir. Erkeklerin romantizmi de oldukça fazladır ve pek çoğu herkesi şok edecek kadar romantik olabilir. Mesela Manuş Baba Eteği Belinde şarkısını dinliyorsanız o zaman gerçek bir romantik olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu şarkı sizin duygularınızı ortaya çıkaran bir etken olacağı için romantizminizi de sevdiğiniz insana en güzel şekilde yansıtabilirsiniz.

Duygularınızı Kendinize Saklamayın

İlişkilerde en çok yapılan hatalardan biri de duyguları kendine saklamaktır. Bazı insanlar bunu bir zaaf olarak görür ve nedense duygularını belli etmemenin onları daha değerli yapacağı gibi boş bir inanca sahip olur. Oysa bu yanlış bir inançtır. Duygularını belli etmek çok insanca bir şeydir ve herkesin sevdiği insanın ne hissettiğini duymaya ihtiyacı vardır. Sevdiğiniz kişiye elbette davranışlarınızla onu ne kadar sevip değer verdiğinizi gösterebilirsiniz ama aynı zamanda ona duygularınızı açıkça anlatarak daha etkili bir yol seçmiş olabilirsiniz. Bunun için Manuş Baba Eteği Belinde şarkısından faydalanmaya ne dersiniz? Belki kendi sözlerinizle duygularınızı itiraf etmeyeceksiniz ama şarkıcının kadifemsi sesinden içinizde saklı kalan ne kadar güzel his varsa hepsini dile getirme fırsatı bulabilirsiniz. Bunun için sevgiliniz yanınızdayken açın Manuş Baba’nın bu güzel şarkısını olsun bitsin.

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031