Koray Avcı Yakarım Geceleri

yonetim 15 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

En Güzel Türk Müzikleri

 

Türk müzisyenlerinin başarıları tüm dünyada biliniyor. Sayısız sanatçımızın eseri sadece ülkemizde değil, yurt dışında da sevilerek dinleniyor. Bunun pek çok örneği var ve bu durum hepimizi gerçek anlamda çok duygulandırıyor ve onurlandırıyor. Her gün yepyeni bir şarkıcının harika sesiyle güne başlıyoruz. Farklı seslerden, farklı ve etkileyici besteler dinlemek elbette hepimizin ruhuna iyi geliyor. Özellikle Koray Avcı Yakarım Geceleri şarkısı son zamanların en çok dinlenen parçalarının başında geliyor. Şarkıcının bu kadar çok dinlenmesi ve sevilmesinin altında yatan şey elbette onun sesinin güzelliğidir. Aynı zamanda çok sıcak bir enerjiye sahip olması, şarkılarını herkesin duygularına hitap edecek şekilde söylemesi de elbette çok dinlenmesinin bir nedeni diyebiliriz. Duygu dolu sesinden dinlenen şarkılar ülkenin her yerindeki kişileri derinden etkilemeye devam ediyor Özellikle duygusal parçaları seven kişiler için Koray Avcı dinlemenin bambaşka bir yeri ve önemi var diyebiliriz. Karadeniz şarkıları ile ünlense bile herkesi içine alacak kadar özel parçalara imza atan sanatçı daha uzun yıllar piyasayı derinden sallayacak diyebiliriz.

Duygusal Şarkıların Efendisi

Koray Avcı Yakarım Geceleri şarkısını dinleyenler sanatçının duygusal şarkıların yeni efendisi olduğunu düşünebilirler ve bu konuda hiç de haksız sayılmazlar. Zira şarkıcının ses tonu biöe duygusal parçalara son derece yatkın. Özel sesi ve yaptığı harika besteleri ile duygusallığı zirveye çıkaran sanatçının diğer parçaları da güzel. Hangi şarkısını dinlerseniz dinleyin hemen Koray Avcı hayranı olacaksınız Şarkıcının size sunduğu bu güzel şarkıları hala dinlemediyseniz o zaman müzik kanallarından birine girip hemen Yakarım Geceleri parçasını dinleyerek işe başlayabilirsiniz. Eminiz daha bu parçayı dinlerken bile başka hangi parçaları olduğunu, diğer şarkılarının nasıl olduğunu düşünmeye başlayacak ve hepsini dinlemek için sabırsızlık duymaya başlayacaksınız. Türk müziğinin yeni isimlerine aşina iseniz zaten sanatçının en büyük hayranlarından biri olmuşsunuz demektir. Her yaştan kesime hitap eden harika şarkıları ile Koray Avcı müzik dünyasına sımsıkı bir giriş yapmış oldu.

Her Şarkının Bir Hikayesi Vardır

Türkçe şarkılar dinlerken aslında hepimizin bir hikayesine denk gelen sözcükler duymamız olasıdır. Çünkü her şarkının bir hikayesi vardır. Koray Avcı Yakarım Geceleri de böyle yaşanan hikayelerden esinlenmiş şarkılardan biridir. Pek çok hikayeyi içinde barındıracak sözlere sahip olduğu için dinleyenlerin anılarına da dokunur. Şarkının özelliği sayesinde siz de duygusallaşacak ve anılara dalıp gideceksiniz. Aklınıza sevdiğiniz insan veya insanlar gelecek. Belki kayıplarınızı hatırlayacaksınız. Belki de hayatınızda başaramadıklarınızı, sevinçlerinizi ya da hüzünlerinizi anımsayacak ve dolan gözlerinizi sileceksiniz ama bunların hiçbiri şarkıyı dinlemenize engel olmayacaktır. Müziğin insanın duygularını ortaya çıkaran bir yanı vardır ve çoğu zaman kişilerin kendilerine bile itiraf etmedikleri hisleri ile yüzleşmelerine neden olabiliri Koray Avcı da şarkıları ile tam olarak bunu yapıyor.

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031