Katy Perry – Swish Swish

yonetim 2 Aralık 2017 Yorum yapılmamış

Yabancı Şarkılarla Hayatın Eğlencesine Ortak Olun

 

Yabancı şarkıları ve şarkıcıları sevenlerden biriyseniz mutlaka Katy Perry Swish Swish şarkısından haberdar olmalısınız. Hareketli şarkıların insanın kanını kaynatan bir yanı vardır. Katy Perry de son yıllarda herkesin kalbini güm güm attıran güzel bir şarkıcı olduğundan gençlerimiz de kendisini hem yakından tanıyor, hem de yakından takip ediyor. Şarkıcı sadece kendi ülkesinde değil, dünyanın hemen her ülkesinde tanınıyor ve çok seviliyor. Bunun nedeni şarkıcının parçalarının herkesi içine alacak, herkese hitap edecek kadar özel olmasında yatıyor. Tabi ki yabancı şarkıların yabancı dilde olmaları bazen Türk dinleyicilerin sözleri anlamamasına neden olabiliyor. Herkesin yabancı dil bilgisi çok iyi olmadığı için bu gibi sorunlar olabiliyor ancak müziğin evrensel olmasından ötürü kimse sözlere takılmıyor. Şarkıların insanların ruhları üzerindeki olumlu etkisi bu gibi durumlarda yabancı dil bilip bilmemeyi de önemsiz hale getirebiliyor. Yani Katy Perry dinlemek için İngiliz veya Amerikan vatandaşı olmak, sular seller gibi yabancı dil bilmek gerekmiyor.

Kendiniz Şarkının Ruhuna Bırakın

Kendinizi şarkıların ruhuna bırakın ve size neler hissettirdiğine bakın. Dinlediğiniz şarkı sizin için ne ifade ediyorsa en önemli unsur da odur. Yani bir şarkıyı dinlerken kendinizi iyi hissediyorsanız o şarkı ve müzik sizin için en doğru işlevi yerine getirmiş demektir. Katy Perry Swish Swish şarkısı da aynen bu şekilde size kendinizi iyi hissettirecektir. Bir anda kendinizi dans ederken bulabilir veya oturduğunuz yerde hareketlenmeye başlayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında küçük partilerde veya evinize arkadaşlarınızı çağırdığınızda bu şarkı sayesinde hep beraber eğlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızın kanını kaynatabileceğiniz şarkıyı yolda dinlemek de çok iyi bir fikir olabilir. Özellikle sık seyahat eden biriyseniz ve kendi arabanızla seyahat ediyorsanız sesi yüksek şekilde açıp kendinizi doğanın kucağına bırakabilir ve şarkının eşsiz güzelliği sayesinde yolu çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Yollarda Şarkı Dinlemek Keyiflidir

Katy Perry Swish Swish şarkısı gece hayatında çok etkili parçalardan biri ama aynı zamanda yolculuklarda da sıklıkla dinleniyor. Hareketli parçalara aşık olan kişiler yollara çıktıklarında bu şarkının eşliğinde daha güzel yolculuklar yapabiliyorlar. Herkesi etkileyen şarkıcının pek çok eseri ülkemizde de karşılık buluyor. Kulüplerde veya cafelerde sıklıkla karşımıza çıkan şarkının güzelliği herkesin özel hayatında bile yer edinmeye başladı. Kulaklıklarında Katy Perry dinleyen gençlerin sayısı o kadar fazla ki bu durum bize müziğin ne denli evrensel olduğunu daha iyi anlatabiliyor. Siz de yolculuklarınızda kulağınızda bir Katy Perry şarkısı çalsın isterseniz size Swish Swish şarkısını önerebiliriz. Şarkının harika ritmi sayesinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz ve yolculuğunuz da son derece keyifli hale gelecektir. Müziksiz bir yaşam kupkuru, anlamsız ve bomboş geçer. Siz hayatınızı güzelleştirmek için sevdiğiniz şarkıcılarla daha yakın olabilir ve onların şarkıları ile hayatınızı güzelleştirebilirsiniz.

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031