Inna – Yalla

yonetim 17 Ocak 2018 Yorum yapılmamış

Şarkı Dinleyin Ruhunuz Canlansın

 

Şarkı dinleyin ruhunuz da yenilensin ve canlansın. Bedeninize gösterdiğiniz özeni mutlaka ruhunuza da göstermelisiniz. İç dünyanız bazen size sinyaller verir. Bir şeylerin yolunda gitmediğini veya biraz sakinleşmeniz gerektiğini size hatırlatır. Bu tip uyarıları mutlaka göz önünde tutmalısınız. Inna – Yalla gibi size yoğun enerji veren şarkılar sayesinde belki de bu uyarılara en doğru cevabı da veriş olursunuz. Önemli olan neye ihtiyacınız olduğunu anlamak ve bunu bir an önce yapmak için girişimde bulunmaktır.

Şarkılar Yaraları Sarar

Ruhunuzda kapanmamış bir yaranız olabilir. Daha önce yaşadığınız ve bir türlü aklınızdan çıkaramadığınız bazı olumsuzluklar yüzünden acı çekiyor olabilirsiniz. Sayabileceğimiz pek çok nedenden ötürü kendinizi bugün biraz kötü hissediyorsanız veya biraz daha enerji almak niyetindeyseniz Inna Yalla dinleyin. Emin olun enerji ihtiyacınızı bu şarkıyla bile sonuna kadar giderebilirsiniz.

Seçimleriniz Sizi Doğru Yola Götürecek

Seçimleriniz sizi doğru yola götürecektir. Bunun için enseyi karartmanın veya moral bozmanın hiçbir alemi yok. Olumlu düşünce konusunda zorlanıyorsanız neden o zaman sitemize girip Inna Yalla dinlemiyorsunuz? Bir şarkının bile her şeyi değiştirebileceği o büyülü anda olabilirsiniz bunu görmek için tabi ki hareket etmelisiniz. Şikayet etmek değil, çözüm bulmak sizi mutlu edecektir. Sitemizdeki şarkıların hepsi sizi daha iyi bir yola sokacak, duygularınızı tazeleyecek ve inancınızı, enerjinizi ve hatta motivasyonunuzu yükseltecektir. Kendinize ve şarkılara bir şans tanıyın.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031