İçimizden Biri Taylan Kaya

yonetim 6 Ocak 2017 Yorum yapılmamış

Taylan Kaya – Gelme Sakın

Taylan Kaya 20 yaşında olup, 2009 yılından beri kendi yazıp bestelediği ve ayni zamanda kendisi seslendirdiği şarkıları ile adini duyurmuş ve hatrı sayılır bir fenomen kitlesini de etrafına toplamıştır. Taylan Kaya yazdığı ve bestelediği şarkıları seslendirirken kendi imkanlarıyla kliplerini çekerek internet ortamında dinleyicisiyle buluşturan, mütevazi bir müzisyendir. Özellikle aşk acısı çekmiş genç kitlenin duygularına tercüman olan “Sakın gelme” isimli şarkısında kıymet bilmeyip giden sevgilisinin ardından yazılmış bu eseri ve diğer tüm eserleri için; yaşadığı gerçek olaylardan sonra hissettiği duyguların ifade biçimi olarak şarkılarla içini döktüğünü belirten genç şarkı yazarı, kliplerinde gayet doğal yaşamda olası olgulara yer vermektedir.

Örneğin; Sakın gelme isimli şarkısının klipinde sıradan bir geçin evde, sokakta elinde bir sigara ile dolaşması, takipçilerine ” bizden biri” imajını vermektedir. Genç müzisyen, klipte kullandığı sigara ile gençlere asla kötü alışkanlık örneği sergilemek istemediğini ama maalesef terk eden bir aşığın mutlaka acısını hafifletmek için bu zararlı yollara başvurduğunu dikkat çekmek istediğini ve elindeki sigaranın ise tütün sarması olduğunu belirtmiştir.

Taylan Kaya Neden Profesyonel Müzisyenlerle Çalışmıyor?
Genellikle kitle iletişim araçları ile sesini duyuran ve ünlü olan bütün sanatçılar, daha öncesinde herhangi bir profesyonel eğitimden geçmeyen ama alanında da özel bir yeteneğe sahip olan kişilerdir. Taylan Kaya da bunlardan biri olup, sesini yeteneğiyle duyulmuştur.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031