Hüseyin Kâğıt’tan Zamanı Geldi Şarkısı

yonetim 24 Ocak 2017 Yorum yapılmamış

Hüseyin Kâğıt – Zamanı Geldi

Kâğıt, 2008 yılından beri sanatçılık yaparak ve albümler çıkararak hayatını sürdüren bir sanatçıdır. 2008’den 2017’ye kadar farklı albüm çalışmaları ile dinleyicilerine ulaşmıştır. “Hayatı Tespih Yapmışım” adlı şarkısı ile TV ve radyolarda daha çok ün kazanan sanatçı, Vatan TV ekranlarında program sunuculuğu yapmaya başladı. Burada yaptığı sunuculukta kendi şarkılarını seslendirirken aynı zamanda kendini tanıtmış oldu. Her geçen gün sevenleri ve dinleyicileri arttı. Beğenilen şarkıları ile konserlere giderek sahne aldı.

Beğenilen şarkıları için klip çekimleri yapan sanatçı 2017 yılı içinde çıkardığı yeni albüm ile yeni şarkılara imza atmıştır. Albüm içerisinde 13 şarkı bulunur. Bu şarkılardan ilk sırayı “Zamanı Geldi” şarkısıdır. Hüseyin Kağıt, 2017 yılında çıkardığı albüm içinden klip çekmek istediği şarkıların listesini hazırlayacağını belirtti. Eski yapımcıları ile birlikte çekimlerini yapacağı albümde elektro bağlama ile yeniden sevenleri ile buluşacaktır. Yapımcı şirketi ile birlikte etiketlenecek olan albüm içerisinde ilk şarkı olarak “Zamanı Geldi” parçası yer almakta.

“Zamanı Geldi” Şarkısı Hakkında:

Söz ve müziği Hüseyin Kağıt’a ait olan şarkı için henüz klip çekimleri için bir haber verilmedi. Albüm müziklerinin hepsi sanal ortamda yayınlanmaya başlamıştır. Albüm içeriğini dinleyebileceğiniz müzik içerikleri sosyal ortamlarda yayınlanmaya başladı. Buralardan albüm şarkılarını ve içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. “Zamanı Geldi” şarkısı son albümünün içinde yer alan sevilen şarkılardan biri haline gelmiştir. Şarkı sözleri 2013 yılında yazılmış olsa bile dinleyici için bestesi hazırlanarak 2017 yılı için derlenmiştir. Şarkıyı dinlemek için sanal müzik portallarından arama yaparak bulabilirsiniz. Klip çekimi olmayan şarkı için 2017 yılında video çekimi yapılmıştır. Kâğıt’ın seslendirmesi ile şarkı sosyal medyaya ortak olmuştur.

“Zamanı Geldi” şarkısı 2013’te yazılmış fakat derlenmiş hali 2017 yılında gün yüzüne çıkmıştır. Hareketli tarzda olan parça elektro bağlama eşliğinde desteklenmiştir. Hareketli oyun havası şeklinde derlenmiş şarkının sözleri Hüseyin Kâğıt’a aittir. Şarkı, eğlencenin yanında hareketli slow tarzda hazırlanmıştır. Tam anlamında derlendiğinde etiket yapımcılığı bulunarak TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır. Şimdilik sanal müzik platformlarında yer almakta. Buralardan albüm içeriklerini takip ederek “Zamanı Geldi” şarkısını dinleyebilirsiniz.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031