Hüseyin Kâğıt’tan Müthiş Şarkı “Giden Gidene”

yonetim 25 Ocak 2017 Yorum yapılmamış

Hüseyin Kâğıt – Giden Gidene

Hüseyin Kâğıt Kimdir:

1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yaptığı şarkılar genelde tarz olarak Arabesk ve Oyun Havası şeklindedir. Yaptığı müzikler ile tanınan sanatçı kısa bir süre içerisinde dinleyiciler tarafından sevilir ve dinlenir hale gelmiştir. Müzik işi ile uğraşırken aynı zamanda bestecilik ve söz yazarlığı da yapmakta. Bunların yanında oyunculuk yapan sanatçı küçük metrajlı dizilerde oynamıştır. Küçüklüğünden beri saz çalan sanatçı elektronik bağlama çalmakta. Yaptığı şarkıların geneli bağlama eşliğinde desteklenir.

2008’den başlayarak günümüze kadar müzik hayatı içinde olan sanatçı çıkardığı albümler ile ve yaptığı TV program sunuculuğu ile ünlenmiştir. Çıkardığı albümler tutulur hale geldi ve sevilen birçok şarkıyı Cihan Plak ve Aşk Müzik ile birlikte hazırladı. 2013 yılında “Hayatı Tesbih Yapmışım” şarkısı ile şarkıcı sesini tamamen duyurmayı başarmıştır. Albüm çalışmalarına devam eden sanatçı 2017 yılı için “Giden Gidene” parçası için çalışmalara başlamıştır.

“Giden Gidene” Şarkısı Hakkında:

Şarkı sözleri Hüseyin Kâğıt’a ve Mehmet Edip Gedik’e aittir. İkilinin birlikte hazırladığı şarkı sözleri hareketli slow tarzında olmuştur. Parçanın müziğini Mehmet Edip Gedik yapmıştır. Şarkıya video çekilmeden 2016 yılında basın menajeri ile birlikte sosyal ağlara yayılmıştır. 2017’de bu şarkı için klip çekileceğini ve dinleyicileri ile buluşacağı belirtildi. Basın menajeri ve etiket yapımcısı ile anlaşılarak TV ve radyolarda kısa süre içinde yayınlanabileceği belirtildi. Dinleyici sayısının fazla olduğu parça için klip çekimine karar verilmiştir. 2017 yılı için hazırlanarak klip çekimi gerçekleştirilecek olan şarkıda Kağıt, elektro bağlaması ile eşlik edecektir. Slov tarzda olan şarkının sözlerini iki söz yazarı paylaşmakta.

Elektro bağlama ile eşlik edilen şarkıda hareketli slov tarzından yararlanılmıştır. Albüm içerisindeki diğer şarkılar içinde beğenilenler seçilerek onlar içinde klip çekimleri yapılabilir. Basın menajerinin verdiği bilgilere göre “Giden Gidene” parçası için klip çekimleri için hazırlıklar başlamıştır. 2016 yılında çıkan şarkı için 2017 yılında klip çekimine başlanması diğer albüm çalışmalarının da geleceğinin habercisi. Yeni albümü içinde aldığı bu parça ile diğer parçalarını toplayan sanatçı, farklı sanatçılara ait olan şarkıları da albümüne almayı düşünmekte.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031