Hande Yener – Bakıcaz Artık

yonetim 7 Ocak 2018 Yorum yapılmamış

Müzikle Yaşamak Güzeldir

 

Her yaşın ayrı bir müziği vardır derler ve bu kısmen doğrudur da. Hepimizin çocukluk anılarında yer eden şarkılar olduğu gibi, gençliğimize damga vuran şarkılar da vardır. Tabi ki ilerleyen yaş dönemleri için de aynısı geçerlidir. Her yaşta müzikten başka başka tatlar alırız. Duygularımız ve düşüncelerimiz değişir ama müzik tutkumuz hiç eksilmez. Hande Yener – Bakıcaz Artık şarkısı da bugünlerde akıllarımızdan çıkmayan şarkılardan biri hiç kuşkusuz ve ilerleyen zamanlarda da bu şarkıyı bol bol dinlemeye devam edeceğiz.

Her Yaşta Müzik Dinlemek Güzeldir

Kişiler yaş alsa dahi müzik her yaşta bizi genç hissettirir çünkü duygular asla yaşlanmaz. Beden buruşsa da ruhlarımız hala genç kalır. Bu yüzden hangi yaşta olursanız olun siz de Hande Yener Bakıcaz Artık şarkısını dinleyebilirsiniz. Bu şarkının ritmiyle kendinizi daha iyi hissetmeniz, gençlik günlerinizdeki motivasyonunuza kavuşmanız sadece an meselesi olacaktır.

Kendinizi Müziğe Teslim Edin

Kendinizi müziğe, müziğin ritmine, hissettirdiği enerjiye teslim edin. Hayatı zorlamak yerine daha çok keyif alabileceğiniz hale getirmek için uğraşın. Hande Yener Bakıcaz Artık dinleyin ve zamanı düşünmeyin. Vaktin nasıl geçtiğinden çok ne yaptığınıza, ne düşlediğinize ve gelecekte neler yapmak istediğinize odaklanın. Şarkıları dinlerken sorunu unutun ve içinize dönün. Ruhunuzdaki müzik yansımalarına bakın. Daha dinç biri olduğunuzu fark edeceksiniz ve bundan sonrasında da hayata devam etmek konusunda daha dirayetli olduğunuzu göreceksiniz.

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031