Ezhel – Müptezhel Geceler

yonetim 29 Aralık 2017 Yorum yapılmamış

Gecelerin Şarkısı

 

Bazı şarkılar gece dinlenir. Gecenin koyu karanlığında dinlerken tüm ruhumuzu bir ayna gibi yansıtan özel parçalar vardır. Kendimizi en savunmasız yakaladığımız böyle gecelerde dinleyebileceğimiz şarkıların başında Ezhel Müptezhel Geceler geliyor. Eğer geceleri yalnızlık çekiyorsanız, kendi başınıza bir yola çıktıysanız bu şarkı tam sizlik demektir. İnsanı duygusallaştıran şarkılardan biridir. Her ortamda dinlenebileceği gibi, kişilerin yalnız kaldıklarında tercih ettikleri parçaların başında gelmektedir. Bu güzel şarkı sitemizden ilk kez dinleyen ve çok seven kişilerden biri olabilir, hatta ücretsiz indirme linklerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şarkılar Size Güç Versin

Şarkılar size güç versin istiyorsanız doğru şarkıları seçmeyi de bilmelisiniz. Örneğin hemen Ezhel Müptezhel Geceler şarkısını dinleyip ne denli güçlü hissedeceğinizi, yalnız olsanız bile bu duruma üzülmemeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Muhteşem bir ses, harika bir yorum ile dinleyeceğiniz bu şarkı sayesinde hayatınızın en güzel anlarını, dakikalarını geçirebilirsiniz.

Gece Dinlenen Şarkılar

İnsanın kendisiyle baş başa kaldığı, duygularını ortaya koyduğu, insanlardan uzak durduğu saatler gece saatleri olduğu gibi, tam aksi de söz konusu olabilir. Bir arkadaşla meyhaneye gidip iki lafın belini kırmak da gecelere hastır. Böyle zamanlarda fonda mutlaka iyi bir şarkı çalmalıdır. Ezhel Müptezhel Geceler şarkısı gibi, sizi bir anda kendisine çekecek, gecenizi yalnız veya arkadaşınızlayken de daha güzel hale getirecek bir şarkı dinlemelisiniz. Böylece yıldızlar ve gökyüzü daha anlamlı gelecek, hüzünleriniz de dağılıp gidecektir.

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031