Ersan Er Tanrım (Remix)

yonetim 6 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Aradığınız Huzur Belki De Şarkılardadır

 

Hepimiz için huzur çok önemli bir kavram ve hepimizin biraz olsun huzura ihtiyacı var. Bu önemli duygu hayatımızın en temel taşlarından biridir demek kesinlikle yanlış olmaz. Hayatın karmaşası o kadar fazla ki hepimiz yaşadığımız yoğun hayatlarda fazlasıyla yorgun ve yoğunuz. Maalesef bu durumda hepimizin daha gergin insanlar olmasına neden oluyor oysa hepimiz duygusal kişileriz ve hiçbirimiz gerginlik yaşamak istemeyiz ama sinirler yıpranıyor ve insan sanki bir saz teli gibi gergin hale geliyor. En ufak hatayı tolere edemememiz veya karşımızdaki kişiyi yanlış yaptığında çok ağır şekilde eleştirmemiz de belki bu gerginliğimiz yüzündendir. Kendimizi çok mutlu hissetmiyoruz ve bu yüzden de çevremize bunu yansıtabiliyoruz. Oysa hepimizin istediği daha huzurlu ve daha sakin bir hayat ama bu ne yazık ki modern şehir yaşamında her zaman mümkün olmuyor. Hepimiz başımızın çaresine bakmak zorundayız. Bu yüzden de çareyi çoğu zaman güzel müzikler dinlemekte buluyoruz. Mesela Ersan Er Tanrım (Remix) şarkısını dinleyerek belki de içimizden geçenleri şarkını söylemesini istiyoruz belki de şarkılar bunu söylüyorlardır.

Şarkı Dinlemekten Asla Vazgeçmeyin

Şarkı dinlemekten asla vazgeçmeyin. Şartları veya koşulları sürekli ortaya atmayın çünkü bahane bulmak hiç de hoş bir şey değil. İnsanın sürekli bahanelerin arkasına sığınması ne yazık ki onu biraz olsun küçük duruma düşürür. En azından sürekli bahane uyduran birinin güçlü biri olmadığını söyleyebiliriz. Bu sözcükler biraz ağır olabilir elbette ama bahane üretmek de bir anlamda çocukluk değil midir? Siz kendinize bunu yakıştırıyorsanız başkaları da sizin güçsüz biri olduğunuzu düşünebilir. Bu yüzden imajınızı muhakkak düzeltmelisiniz. Yani Ersan Er Tanrım (Remix) dinlerken bir yandan da bu kişilerin kafasındaki bu imajı nasıl yerle bir edebileceğinizi, bu durumu nasıl düzeltebileceğinizi düşünmeye başlayabilirsiniz. Etkili bir strateji geliştirmek için mutlaka şarkı dinlerken aklınızdan geçenleri fark edin.

Veriminizi Şarkılarla Artırabilirsiniz

Yoğun çalışma saatlerinden kendinize zaman ayırmakta zorluk çekmeniz gayet doğal bir durumdur ve bu durumla baş etmek için siz de kendinize güzel şarkılardan listeler oluşturabilir ve iş verimliliğinizi gerçek anlamda artırabilirsiniz şarkıların motive edici gücüyle muhakkak tanışmalısınız. Ersan Er Tanrım (Remix) şarkısını dinlerken bile kendinizi işinize daha çok verecek kadar güçlü hissedeceksiniz. Evden işe giderken veya işten eve dönerken bile şarkı dinlemeyi asla ihmal etmeyin bu size iyi gelecektir. Ezbere yaşadığınız hayatın biraz dışında çıkmak için de şarkıları kullanabilirsiniz. Her şarkı sizin için yenilik manasına gelebilir ve siz yeniliklere kapılarınızı asla kapatmamalısınız. Sevdiğiniz şarkılar varsa onları da bu motivasyon için kullanmanız yerinde olur ki bunun için en doğru adres web sitemizdir. Sitemize girerek her şarkıyı kolayca indirmeniz söz konusu olacak ve bu esnada herhangi bir kimlik bilgisi vermeyeceğinizden ötürü de kalbiniz ferah kalacaktır.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031