Erol Evgin & Sıla Ateşle Oynama

yonetim 19 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Herkesin Sevdiği Şarkılar Vardır

 

Herkesin sevdiği, hayatında daima yeri olan, anılarında benzersizliğe sahip şarkıları vardır. Hatta kimi insanın uğurlu şarkısı bile vardır ki bu da müzikle ne kadar iç içe yaşadığımızı gösteren çok önemli bir ayrıntıdır. Yılların eskitemediği bu şarkılar artık klasikleşmiş, yani zamana yenik düşmemiş, aksine yıllar geçtikçe güzelleşmiş, nesiller boyunca dinlenmeye devam etmişlerdir. Ülkemizde bu yönde eser veren çok sayıda sanatçı vardır ki bunlardan biri de Erol Evgin’dir. Sanatçı hemen herkesin sevdiği ve beğendiği sayısız şarkıya imza atmış olmanın yanı sıra, bir çınar gibi hala dimdik ayaktadır. Şarkı söylemeye devam eden ve kadife gibi sesiyle yüreklerimize dokunmayı başaran şarkıcının son dönemin en ünlü isimlerinden olan Sıla ile yaptığı düet de çok konuşuluyor. Sanatçının en sevilen parçasını seslendiren ikiliyi dinlemek için internetten Erol Evgin & Sıla Ateşle Oynama başlığı ile arama yapabilir ve muhteşem düete şahitlik edebilirsiniz. Bu iki büyük sesin yan yana gelmesiyle şarkı daha da anlamlı hale gelmiş ve elbette yeni neslin de dikkatini çekmeyi başarmıştır. O kadar güzel bir şarkıyı dillendirmek her sanatçı için büyük bir hayaldir ve Sıla bu düetle hayalini gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Klasik Şarkıları Dinleyin

Erol Evgin & Sıla Ateşle Oynama şarkısı bir klasiğin yeniden seslendirilmesi ile karşımıza çıksa da, şarkı zaten yıllardır hepimizin ezberindedir. Sözleri oldukça dokunaklı ve güzel olması kadar melodisi de hepimiz için etkileyicidir. Bu şarkıda olduğu gibi, insanı hülyalara daldıran, hayaller kurduran pek çok güzel eser vardır. Bu yüzden bu şarkıları mutlaka araştırmak ve bulmak, dinlemek gerekir. Klasik eserlerin insanda ortaya çıkardığı duygular bambaşkadır ve daima çok güçlü hislere neden olurlar. Türk müziğinin geldiği durumu daha iyi görebilmek için sektöre yıllarını vermiş, en güzel parçalara imza atmış sanatçıların eserlerini de mutlaka dinlememiz gerekir. Siz de bu güzel düeti dinleyerek işe başlayabilirsiniz. Bunun için sitemizden de faydalanabilir ve bu harika şarkıyı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Yeni İle Eskinin Buluşması

Erol Evgin & Sıla Ateşle Oynama şarkısı bir bakıma yeni ile eskinin buluşması anlamına da gelmektedir. Yeni bir sanatçının, müziğe katkısı çok büyük olan duayen bir sanatçıyla birlikte şarkı söylemesi ile ortaya büyüleyici bir performans çıktığını söylersek herhalde yanlış olmaz. Bu şarkı sayesinde hem Sıla’yı sevenler, hem de Erol Evgin hayranları enfes bir düet dinlemiş oluyorlar. Müzik dünyasında her geçen gün yeni düetler yapıldığından sevdiğimiz sanatçıları bir arada görmek ve dinlemek çok daha kolay olmaya başladı. Bu mükemmel şarkıları yeniden dinlemek, hayatımıza yeniden girişlerine şahit olmak elbette pek çok açıdan tatmin edici bir mutluluk kaynağıdır. Size önerimiz klasik eserlere daha çok yer vermeniz ve sevdiğiniz şarkıları dinlemek için kendinize vakit ayırmanızdır.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031