Ed Sheeran Perfect

yonetim 18 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Her Müzik Sizi Değiştirir

 

Değişim hayatın vazgeçilmez bir döngüsüdür ve insanoğlu ne kadar uğraşsa da değişimden kurtulamaz. En basiti geçmişteki sizle bugünkü sizin aynı olup olmadığına bakın. Arada ne kadar çok fark var değil mi? Sanki o yıllarda yaşayan bir başkasıymış gibi hissedeceksiniz. Toylukların, tecrübesizliklerin nasıl da dönüştüğünü gördüğünüz an aslında değişimin hayatınızın her evresinde var olduğunu da anlamış olacaksınız. Her an bir değişim içerir çünkü insan her an farkında olsa da olmasa da bir şeyler öğrenir. Hayatınıza kattığınız her detay aslında sizi değiştiren unsurlardır ama çoğu zaman bunun farkına bile varmazsınız. Hatta şarkılar bile insanı değiştirir. Örneğin Ed Sheeran Perfect dinlerken duygularınızdaki değişimi hissedebilirsiniz. Dakikalar önce çok mutsuzken bir anda kendinizi hafiflemiş ve aslında hiç sorun yokmuş gibi yaşıyorken bulabilirsiniz. Bir anda kendinizi müziğin eşsiz ritmine kaptırıp bulunduğunuz ortamın tadını çıkarmaya bile başlayabilirsiniz ki işte bu gerçekten değişimdir. Hem de müzik sayesinde dakikalar içinde değişeceğinizi göreceğinizden küçük bir şaşkınlık bile yaşayabilirsiniz.

Farkındalıklarınızı Artırın

Hayatı daha iyi anlamak ve yorumlamak için farkındalıklarınızı artırmalısınız. Hayatın içinde olmanın ve yaşamı derinlemesine hissetmenin yolu farkında olmaktan, görmekten geçer. Çoğu zaman bakarız ama görmeyiz ve ne yazık ki bütüne bakarken detayları kaçırırız. Oysa hayat detaylardan ibarettir ve bu detaylar sayesinde biz de yaşadıklarımızı daha iyi anlamaya başlarız. Her güne yeni bir umutla başlarken belki de bu sefer kendimizi hayatın içinde daha çok var olabilmek için motive etmeliyiz. Bu duyguyu taze ve dinamik tutarak isteklerimize çok daha doğru şekilde ulaşabilir ve sonucu başarı ile elde edebiliriz. Bu arada kulağımızda çalan Ed Sheeran Perfect şarkısı da günümüzü güzelleştiren harika unsurlardan biri olacaktır. Hatta şarkıyı sitemizden indirip defalarca dinleyebilir ve daha iyi hissetmek için başak bir nedene daha sahip olabilirsiniz.

Hiçbir Şeyi Ertelemeden Yaşayın

Sürekli karar alıp hiçbir şey yapmayan insanlar var ve bu insanlar ne yazık ki sürekli hayıflanıp dururlar. Ha bire ne kadar şanssız olduklarından, hayatın kendilerini iyi davranmadığından yakınırlarken aslında kendilerindeki hatayı görmezler veya görmezden gelirler. Kişinin kendisini kandırması ve kendine yalan söylemesi kadar fena bir şey olamaz. Eğer isteklerinizi yerine getiremiyorsanız ve bir türlü harekete geçemiyorsanız öncelikle bu durumu kabullenmekle işe başlamalısınız. Eğer kendinize karşı dürüst olabilirseniz bundan sonrası çorap söküğü gibi gelecektir. Ed Sheeran Perfect şarkısını açın ve kendinize karşı nasıl dürüst davranabileceğinizin fakrına varın. Şarkı sizi rahatlatacak ve daha duru bir beyinle düşünmenizi sağlayacaktır. Müziğin melodisi sayesinde ruhunuzdaki sıkışmışlık hissinden de kurtulabilirsiniz. Güzel bir hayat kurabilir ve hayatınızı sadece sizin istediğiniz şekilde sürdürebilirsiniz. İyi yaşamak herkes gibi sizin de hakkınız olduğundan doğru başlangıçlar yaparak kendinize b u şansı tanıyabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031