Derya Uluğ Nabız 180

yonetim 7 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Duygusal Şarkılar Hafızada Kalır

 

Hafıza garip bir şeydir ve hiç beklemediğimiz durumları beynimizin kıvrımlarına yerleştiriverir. En güzel anılarımız da hafızamızda yer eder, en kötüleri de. Ne yazık ki bu konuda çok seçici davranamıyoruz ki özellikle kötü olanlar için keşke hepimiz hafızalarımızı silebilsek. Neyse ki güzel şeyler sandığımızdan daha fazla hafızalarımızda yer tutuyor. Örneğin dinlediğimiz güzel eserler, şarkılar da hafızamızda kaldığı için şanslı sayılırız. Mesela Derya Uluğ Nabız 180 şarkısı herkesin hafızasında yer edecek kadar güzel olduğundan bu şarkı sizin de dilinize düşmüşse artık hiçbir zaman silinmeyecek ve izleri hep kalacak demektir. Derya Uluğ o kadar güzel bir sese sahip ki dinleyen herkesi bambaşka hayallere alıp götürüyor. Her insanın yüreğine ulaşacak kadar özel bir sese sahip. Böyle güzel sesleri dinlemek insana daima huzur verir. Anlık düşüncelerden sıyrılmanın en güzel yollarından biri böylesine güzel şarkıları dinlemekten geçer. Siz de kendinizi tatlı hülyalara kapılacağınız şarkılara yönlendirmelisiniz. İyi hissetmenin pek çok yolu olduğu gibi, şarkılar bu yollardan en güzeli ve en kestirmesidir.

Hayatınızı Şarkılar Anlatsın

Siz arkanıza yaslanın ve sevdiğiniz çalmasını, size verdiği duyguları takip edin yeter. Bir de bakmışsını zaman su gibi akıp geçmiş. Derya Uluğ Nabız 180 şarkısı çalarken eski aşklarınız aklınız agelsin, eski sevdalarınızı hatırlayın. Geçmişin tozlu yollarında şahane bir yolculuğa çıkabilir ve günümüzün acıtan gerçeklerinden az da olsa uzak kalabilirsiniz. Güzel insanların güzel şeylere layık olduğunu düşünün ve kendinizi en iyilerine layık olacak şekilde hazırlayın. Zamana yenik düşmemeniz için sürekli bir yenilenme halinde olmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. Hayalinizdeki gibi bir insan olmak için hiçbir zaman geç değildir. Güzel bir şarkı dinlerken bile hislerinizin güçleneceğini unutmayın. Her türlü ihtiyaç duyduğunuz duyguyu şarkılarda bulacaksınız. Hayata daha güçlü kollarla tutunmak için mutlaka iyi şarkılar tercih etmelisiniz.

Kendinizi Şarkılara Bırakın Rahatlayın

Rahat bir hayata sahip olmak için ruhunuzun da dinlenmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın. Her açıdan bedensel ve ruhsal huzuru yakalamalısınız. Bildiklerinizi bir kenara bırakıp maceraya atılmanın zamanı gelmiştir belki. Size huzur veren, hayatınızı mutluluklarla dolduran şarkılara yer vermeniz halinde Derya Uluğ Nabız 180 şarkısındaki gibi huzurlu bir ses size eşlik etmeye başlayacaktır. Eğlenceli bir hayat önce içinizde başlar. Yani dışarı çıkmadan da hayatınıza güzellikler katabilirsiniz. Elinizdekinin değerini çok iyi bilmelisiniz. Sevdiğiniz işleri yapın ve hobilerinize vakit ayırın. Daima sizi olumlu anlamda motive edecek şeylere yönelin ki hayalini kurduğunuz huzurlu yaşamı ellerinize geçirin. Sizi iyi hissettirecek insanlarla görüşmek de bu huzuru sağlayacaktır. Güncel hayatınızı bilgilerle donatırken doğaya da yer verin ve olabildiğince müzik eşliğinde spor yapmaya veya hareket etmeye özen gösterin. Bu hayat sizin. Bu hayatı en güzel hale getirecek olan kişi de sadece sizsiniz.

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031