Deeperise Raf

yonetim 21 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Moral Bozan Unsurları Uzaklaştırın

 

Moral çok önemlidir ve moralsiz insanlar hasta olmaya daha yatkın kişiler olurlar. Son zamanlarda yapılan araştırmalar pek çok hastalığın psikolojik kökenli olduğunu ortaya koyduğu için bu durumu mutlaka akılda tutmak gerekiyor. Hatta kanser hücreleri moralsiz kişilerde daha hızlı şekilde yayılma ve artış gösterdiği için, kendinizi daima iyi hissedecek şeylere yönelip, moralinizi yüksek tutmaya çalışabilirsiniz. Size kötü gelen ne varsa bunları tespit etmekle işe başlamanız en doğru adım olacaktır. Eğer sizi üzen şeyleri değiştirebiliyorsanız bu seçeneği mutlaka değerlendirmelisiniz. Eğer durumu ya da moral bozucu unsuru değiştiremiyorsanız mümkünse hayatınızdan çıkarmayı veya uzaklaştırmayı deneyin. Bu yöntem de işe yaramıyorsa o zaman siz o durumdan uzak durmayı seçerek gidin. Tüm bu seçenekler daha moralli biri olmanızı sağlarken, aynı zamanda enerjinizi aşağı çeken kişi veya unsurların da sizden uzak kalmasını sağlayacaktır. Hiçbir koşulda kendinizi kötü hissettiren insanlarla birlikte olmamaya özen gösterin. Zaten sizi seven kişiler ne olursa olsun sizi üzmeyecek ve her an daha da iyi hissetmeniz için ellerinden geleni yapacaklardır. Moralinizi bozanlar ise dost veya arkadaş olamazlar. Onlar genellikle insanların mutsuzluklarından beslenen kişilerdir ve kesinlikle uzak durmak gerekir. Moral bulmak için en güzeli şarkı dinlemektir. Deeperise Raf dinleyerek kendi moralinizi yükseltmeye başlayabilir sonra da bu unsurlar üzerine düşünebilirsiniz.

Her İnsan İyi Müzikten Hoşlanır

Moral demişken size enerji verecek şeylerden biri de müziktir hiç kuşkusuz. Müzik dinlerken moral açısından kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz için Deeperise Raf çok iyi bir tercih olabilir. Dinledikçe siz de bize hak verecek ve bu güzel şarkıyla nasıl da iyi hissettiğinizi düşüneceksiniz. Güzelliklerden hoşlanan biriyseniz müzikte de aynı güzelliği ararsınız. İyi müzikler güzeldir, iyi şarkılar güzeldir ve siz her şeyin en güzeline layıksınız. Kendinize verdiğiniz değeri seçimlerinizle de ortaya koyabilir ve bu sayede hayatınızın ne kadar kıymetli olduğunu herkese bir kez daha kanıtlamış olursunuz.

Şarkılarla Hastalıklarınızı İyileştirin

Hastalıkların çoğu psikolojik olduğu gibi, iyileşme süreçleri de moralle alakalı olabiliri. Örneğin tansiyon hastası iseniz kendinizi sürekli iyi hissetmeniz halinde tansiyonunuz sürekli iniş çıkışlar yaşamayabiliri. Beslenmenize dikkat ettiğiniz gibi aynı zamanda ruhen iyi olmaya da özen gösterip, daha yüksek moralle yaşamanız halinde zaten tansiyondan da kurtulursunuz. Fala kilolarınız varsa ve kendini depresyonda hissediyorsanız Deeperise Raf dinleyebilir ve mutsuzluğunuzdan sıyrılma fırsatı bulabilirsiniz. Tüm bunları yaparken elbette daha olumlu şeyler düşünmeye de gayret etmelisiniz. Günlerinizi sevdiğiniz işlerle meşgul olarak geçirmeniz de bir başka açıdan moral verecektir. Sizi üzen insanlarla görüşmeyi kesebilir, mutluluk hormonlarınızı daha çok çalıştıracak insanlarla birlikte olabilirsiniz. Siz iyi hissettikçe hayat güzelleşecek ve hastalıklar da uzak kalacaktır. Kendiniz için her zaman en iyi olanı seçin ve bu konuda asla taviz vermeyin.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031