David Guetta ft Justin Bieber 2U

yonetim 18 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Hayatın Size Kıyak Geçtiğiniz Şarkılardan Anlarsınız

 

Şarkıların sözlerine dikkat ettiniz mi hiç? Çoğu aşk üzerinedir doğru ama hepsi değil. Şarkılar dünyanın en eğlenceli eserleri olabildiği gibi, aynı zamanda dünyanın en acı veren unsuru haline de gelebilirler çünkü belki de çok büyük bir acıyı simgeliyorlardır. İçlerinde ayrılık acısı, ölüm acısı veya kayıplarla ilgili sözleri olan şarkılar, türküler var. Bu eserleri yakından incelediğinizde göreceksiniz ki hayatınız aslında oldukça güzel. İnsanlar ne acılar, ne kederler çekiyorlar. Siz küçücük sorunları deve kadar büyütürken, bazı insanlar sizden kat kat fazla acı çekip bir de üzerine dayanma gücü buluyorlar. Şarkılardan söz edilmişken içimizi bu kadar karatmanın alemi yok elbette. Bunları size durumunuzu dünyanın en kötü durumu sanmayın diye söyledik. Yani olabildiğince hayatın tadını çıkarın ve bulunduğunuz anın kıymetini bilin. Sevdiklerinize sımsıkı sarılın ve onlar hayatta oldukları için şükredin. Sonra da biraz keyiflenmek için bir şarkı açın, mesela bu şarkı David Guetta ft Justin Bieber 2U olsun. Kederlerden iz bile kalmayacağını, az önceki karamsarlığın bir duman gibi kaybolduğunu göreceksiniz. Üzerinizdeki ölü toprağından sıyrılmak bu şarkıyla mümkün. Yerinizde bile duramayacağınız hareketli şarkı sayesinde yaşamınızın acı veren tüm olaylarını kenara itmeyi başaracaksınız.

Umudunuzu Taze Tutmaya Özen Gösterin

Moral çok önemli ve tabi ki umutlu olmak da aynı şekilde öneme sahip. Şartlarınız ağır olabilir. Yaşadıklarınız gerçekten çok yorucu veya üzücü de olabilir. Çok acı çeken biri olabilirsiniz ve şu an kıyametin koptuğuna inanıyorsunuz belki de. Olsun, bunların hepsi geçecek inanın. Zaman hepsiniz alıp götürecek ve siz aslında yaşadıklarınızdan çok daha fazla hırpaladığınız kendinizle baş başa kalacaksınız. David Guetta ft Justin Bieber 2U dinleyerek bu ağır dönemi geride bırakmanın ilk adımını atın. Kendinize şefkat gösterin ve kendinizi her zaman beğenin. Başkalarına gösterdiğiniz ilgin fazlasını kendinize gösterin ve aynı zamanda sevgi dolu biri olun. Mutluluk hissetmek için mutlu olmayı beklememek yani doğrudan harekete geçmek lazım. Bunun bilincinde biri olmaya çalışın ve farkındalıklarınızı daima artırın. Bu şekilde hayat eskisinden daha az acı verici ve belki de çok daha keyifli hale gelecektir.

Güzel Yaşayın Güzel düşünün Gerçek Olsun

İyi düşüncenin gücü çok fazladır. Pozitif düşünce üzerine o kadar çok yazı yazılıyor ve kitaplar çıkıyor ki insanlar bu yazıları okumak için nerdeyse sıraya giriyorlar. Çünkü herkesin ihtiyacı var. Herkesin mutlu olma isteği var, herkesin hayallerine ulaşma güdüsü var. David Guetta ft Justin Bieber 2U dinleyerek de olumlu düşünmeye çalışan ve bunu başaran çok sayıda insan var. Müziğin enerjisinden faydalanan, müziğin gücünden yararlanan insanlar olumlu düşünce için gerçekten çok büyük bir adım atmış oluyorlar. Bu enfes parça sıkıntıları kenara atıp fırlatmak için gerçekten çok güzel bir seçenek olur.

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031