Colonel Bagshot – Six Days War (Remix)

yonetim 4 Ocak 2018 Yorum yapılmamış

Müzikle Hareketlenin

 

Üzerinizde bir miskinlik varsa veya yerinizden bir türlü kalkamıyorsanız bir şeyler yanlış gidiyor demektir. İnsan böyle olduğunda daha da isteksiz olur ve birilerinin kendisini motive etmesini yahut harekete geçirmesini bekler durur. Oysa her şeyi başkalarından beklememeniz gerekir. Kendimiz için iyi şeyler yapmak için ille de bahanelere sığınmamalıyız. Kendi olanaklarımızı gözden geçirmekle işe başlamak en doğrusudur. Örneğin böyle bir anda iseniz miskinliğinizi ya da durgunluğunuzu hemen Colonel Bagshot – Six Days War (Remix) dinleyerek üzerinizden atabilirsiniz.

Kimseyi Beklemeyin Siz Harekete Geçin

Yani başkasını beklemeyin. Kendiniz kendi başınıza harekete geçirebilirsiniz. Colonel Bagshot – Six Days War (Remix) dinlemeye başladığınızda zaten hareketin en iyisini yaşamış olacaksınız. Bir anda kan basıncınız yükselecek ve üzerinize yapışan o miskinlikten dakikalar içinde kurtulmuş olacaksınız. Canınızın sıkkınlığı da şarkının hareketli ritmi sayesinde ortadan kalkacak. Kendinizi yenilenmiş ve bambaşka biri olmuş gibi hissetmeye başlayacaksınız.

Şarkılar Sizi Eğlendirsin

Belki de eğlenceye ihtiyacınız var. Sahip olduğunuz şartlar buna izin vermiyor diye enseyi karatmanın da lüzumu yok. Sadece internete girerek anında Colonel Bagshot – Six Days War (Remix) dinlemeye başlayarak zaten gereken enerjiyi çoktan almış olacaksınız. Sevilen bir şarkı olmasını nedeni de bu zaten. Sizin gibi kişiler için gerçek eğlenceyi ayağa taşıyan nefis bir parça ve siz bu şarkıyı mutlaka dinlemek için zaman yaratmalı hatta sitemizden hemen indirmelisiniz.

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031