Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik

yonetim 17 Aralık 2017 Yorum yapılmamış

Bitsin Bu Delilik Diyenler Dinlesin

 

Bazı şarkılar içimizdeki isyanı, protestoyu dile getirir. Kalbimizin artık dışa vurmak için sabırsızlandığı duygular vardır. Bazen beklemek ağır gelir. Bazen hayatın üstümüze gelir veya bazen kırgınlıklar, üzüntüler gereğinden fazla sürer. İşte böyle durumlarda tüm bu duyguları ifade eden bir şarkı ararız. Tıpkı Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik şarkısında olduğu gibi, isyanın dili olan eserler dinlemeye bayılırız. Siz de bu şarkıyla kalbinizin derinlerinde haykırmak istediğiniz duyguları daha rahat bir şekilde dışarı vurabilirsiniz.

Müziksiz Yaşanmaz

Müziksiz yaşanmaz çünkü insan kendisini daha mutsuz, yaşlı, bunalmış, depresyonda hisseder. Öyle veya müzik hayatımızı güzelleştiren ve her an var olmasını istediğimiz çok önemli bir unsurdur. Bu yüzden hayatınızı şarkılarla güzelleştirmeyi asla ihmal etmemeli ve gün içinde müzik dinlemeyi unutmamalısınız. En kolayı sitemize girip hemen Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik şarkısın dinlemek olabilir. Hem kolay dinler, hem de hemen indirebilirsiniz.

Şarkılar Sizi Söyler

Sevdiğiniz şarkılara baktığınızda aslında hemen hepsinin sizi anlattığını veya hayatınızdaki bir yaraya dokunduğunu göreceksiniz. Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik şarkısında da kendinizi bulursunuz ve bu şarkıyı dinlerken belki de o anki duygularınıza tercüman olduğunu fark edebilirsiniz. Tüm şarkılar aslında ruhumuza ve kalbimize dokunurlar. Gizli kalmış düşüncelerimizi, hislerimizi bile bize anlatan şarkılar vardır. Sizin de bir şarkınız vardır illa ki ve onu dinlediğinizde çok özel hislerle karşılaşıyorsunuzdur.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031