Charlie Puth – Attention

yonetim 9 Ocak 2018 Yorum yapılmamış

 

Şarkılar Hayatınızın Fotoğrafıdır

 

Geçmişten bugüne dinlediğiniz tüm şarkıları baştan sona yeniden dinleseydiniz eminiz tüm hayatınız tam bir film karesi gibi anı anına gözlerinizin önünde canlanmaya başlardı. Bu inanılma bir şey olurdu elbette. Hatta bazı şarkıları duyduğunuzda hiç hatırlamadığınız anılarınıza bile kavuşabilirsiniz. Charlie Puth – Attention dinlerken de ilerde bugünleri aynı bu kareler gibi hatırlayabilirsiniz. O yüzden olabildiğince iyi dostluklar edinip, olabildiğince iyi yaşamaya bakın. Anılarınız ne kadar güzelse, siz de o kadar güzel, değerli bir hayat yaşamışsınız demektir.

Şarkılar Dost Gibidir

Şarkılar da dost gibidir çünkü sizi hangi koşulda olursa olsun yalnız bırakmaz tıpkı bir dost gibi onlar da ne zaman ihtiyaç duysanız yanınızda olur. Belki sizinle doğrudan konuşamazlar ama şarkı sözleri bile bazen size umut olur ve karanlıktan çıkmanızı daha kolay bir hale getirir. Charlie Puth Attention dinleyenlerin de bildiği gibi, her şarkının bir alıcısı vardır çünkü her şarkının ulaştığı insanlar ve kalpler vardır.

Listelerinizi Yanınızda Bulundurun

Kendinize bir iyilik yapın ve bugüne kadar dinlediğinizde sizi mutlu eden parçaları web sitemizden indirip hemen bir liste yapın. Charlie Puth Attention dinleyin veya indirin. Bu listeleri cihazlarınıza kaydedip yanınızdan hiç ayırmayın ve bu sayede daha mutlu bir hayat sürün. Kaliteli müziğin tek adresi olan sitemiz size her şarkıyı kolayca indirmeniz için linkler vermektedir. Tüm linklerimiz sürekli kontrol edilmekte ve güncel tutulmaktadır.

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031