Cem Belevi Dumanlı Sevda

yonetim 17 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Hayat Size De İyi Davranır

 

Sürekli olarak kaderden veya kadersizlikten dem vuran kişiler vardır. Nedense garip bir şekilde sanki başlarına gelen olumsuzluklardan keyif aldıkları bile düşünülebilir. Bu cümleler çok ileri gidiliyormuş hissi yaratsa bile aslında pek de yanlış sayılmaz çünkü bu kişiler nedense olumsuz durumları ballandıra ballandıra anlatmaya bayılırlar. İnsanların kendilerine odaklanmalarından hoşlandıkları gibi, bu anlattıklarının çok fena ilgi çektiğine de kendilerini inandırmış olurlar. Oysa insan başına gelen olumsuzlukları paylaşırken bile asaletinden bir şey kaybetmemelidir. Her konuda konuşulabilir elbette ama bazı konularda daha sakin olmak, yabancı olduğumuz insanlara da hayatımızın her zerresini anlatmamak gerekir. Yani ilişkilerde zaman zaman mesafeli olmanın kimseye bir zararı yoktur. Aksine bu durum pek çok kişi için koruyucu bir unsur bile olabilir. Sizde özel hayatınızı özel bırakın ve kendi başınıza müzik dinlemeyi bu tip sohbetlere yeğleyin. Örneğin bu tip moral bozucu konuşmalar yapacağınıza açın hemen Cem Belevi Dumanlı Sevda dinleyin. En azından kulağınıza şahane bir ses gelir ve muhteşem bir şarkıyı keyif içinde dinlemiş olursunuz.

Olumsuz İnsanları Hemen Uzaklaştırın

Çevrenizde böyle olumsuzluklardan ,kötü enerjiden beslenen kişiler varsa muhtemelen hemen onarlı fark etmişsinizdir. En güzeli bu insanlardan uzak kalmak ve bu kişileri unutmaktır. Herkesle dost olmanız, herkesi çok sevmeniz ve sürekli görüşmeniz gerekmez. Bazı insanlarla aranıza daima mesafe koymayı bir alışkanlık haline getirmelisiniz. Kötü insanların size ne gibi bir faydası olabilir ki? Bu insanlar yalnızca moral bozarlar ve sizin hayatınıza da olumsuz etkiler bırakırlar. Sizin için hayatınızı korumak en önemli konuların başında gelmelidir. Huzurunuza siz sahip çıkmalısınız. İnsanlar bu konuda sizin kadar özenli olmayabilirler ve ne yazık ki çoğu insan saygı konusunda da geri kalmış olabilir. O yüzden siz davranışlarınızı belirlemelisiniz ev ilişkilerinizi tamamen kendi arzunuza göre şekillendirmelisiniz. Bunların hepsini yapıyorum diyorsanız o zaman keyfiniz de yerinde demektir. Madem öyle açın hemen Cem Belevi Dumanlı Sevda dinleyin ve bir de kahve için ki keyfiniz tam olsun.

Hayatta Her Fırsatta Zevk Almalısınız

Hayattan zevk almak da bir sanattır. Bunu herkes bilmez. Parası olan da olmayan da bu konuda yetenekli olmayabilir. Yani para içinde yüzüp yine de hayatı doya doya yaşayamayan kişiler bir hayli fazladır. Oysa küçücük bütçelerle hayatın anlamını keşfeden ve gerçekten tadını çıkaran da çok sayıda insan vardır. Siz hangisi olmak isterdiniz? Hangi bölümde yer alacağınıza karar verdiyseniz o zaman arkanıza yaslanın ve rahat bir nefes alın. Hayatın tadını çıkarmaya tam da şu an oturduğunuz yerden başlayın ve hemen Cem Belevi Dumanlı Sevda dinleyin. Hatta dinlemekle kalmayın çünkü bu güzel şarkıyı daha sonra da mutlaka dinlemek isteyeceğiniz için siz en iyisi bu şarkıyı bilgisayarınıza indirmekle işe başlayın.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031