Çağatay Akman Bizim Hikaye

yonetim 2 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Her Aşk Hikayesinin Bir Şarkısı Vardır

 

Aşk hayatın temelinde var olan en eski duygulardan biridir. Herkesin hayatında en azından bir kez bile olsun unutulmamış aşklar yaşamışlığı vardır. Tabi ki sevginin, aşkın, ikili ilişkilerde olmaması düşünülemez. Duygusal kişilerin hepsi bu coşku dolu hislerine tercüman olması için şarkılar dinlerler. Pek çok ilişkinin, aşkın kendine has, asla unutulmayan şarkıları vardır. Çağatay Akman Bizim Hikaye şarkısı da dinleyen herkesin ister geçmişte, ister şu anda yaşadığı bir aşka gönderme yapar. Bazen kırık bir hikayeyi, bazen de mutlu anları hatırlatan şarkı sayesinde siz de çok duygusal dakikalar geçirebilirsiniz. Aklınızdakileri dile getiren bu şarkı sayesinde aslında sevdiğinize de kur yapmanız mümkündür. Onunla bu şarkıyı paylaşabilirsiniz.

İnternetten indirip hemen şarkıyı sevdiğiniz kişiye gönderip onun da dinlemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu şarkı sayesinde belki de gizli bir aşkı ortaya çıkarabilirsiniz. Yani birine karşı hislerinizi bir türlü açığa çıkaramıyorsanız şarkının sözlerini kullanıp sizin neler hissettiğinizi anlamasını sağlayabilirsiniz. Bunun için beğendiğiniz ya da sevdiğiniz kişiye bu şarkıyı dinletmeniz bile yeterli olacaktır.

Şarkılardan Dilek Tutun

Mesela beğendiğiniz kişiyle aynı yerde veya ortamdasınız. Müziğin birleştirici gücünü bu şekilde kullanabilirsiniz. Kendinizi ifade etmenin en kolay ve etkili yolu tabi ki şarkılardır. Bu yöntem çok eskiden beri kullanılmakta olduğundan neredeyse garantilidir diyebiliriz. Karşı cinsteki kişinin de aynı sizin gibi şarkı dinlemeyi sevdiğini düşünürseniz şarkılardan dilek tutup ona hemen Çağatay Akman Bizim Hikaye parçasını dinletebilirsiniz. Beraber bir paylaşım da yapmış olacağınız gibi, hislerinizi de bir anda ortaya çıkarmış olacaksınız. Belki de beklemediğiniz bir anda aşkın içine düşecek ve yepyeni, şahane bir beraberliğe de adım atacaksınız. Kendinizi bu güzellikleri yaşamaktan alıkoymayın.

Müzik Ve Aşk Her Zaman Birliktedir

En eski çağlardan beri insanlar gerek çaldıkları enstrümanlar, gerekse kendileri mırıldanarak şarkıları kullanıp o anki hislerini ortaya koymak istemişlerdir. Elbette çok eskiden beri de şarkılar aşklarda her zaman var olmuştur. Aşk ve müzik hiçbir zaman ayrı düşünülemez. Çağatay Akman Bizim Hikaye şarkısı da şu sıralar duygusal kişilerin, aşıkların, sevdaya karışanların en sevdiği şarkıların başında geliyor. Sözlerin güzelliği aşık olmayanların veya aşk yaşamayanların bile hoşuna gidecek kadar özeldir. Siz de duygularınızı hemen dile getirmek için bu şarkıyı dinleyebilirsiniz. Çok sevdiyseniz şarkıyı cep telefonunuza yükleyin ve yolda yürürken bile hem dinleyin, hem mırıldanın. İsterseniz bilgisayarınıza da yükleyerek evinizde son ses açıp dinleme şansı da bulabilirsiniz Her ne şekilde olursa olsun sevdiğiniz bu güzel şarkıyı dinlemek hayat kaygınızı da ortadan kaldıracaktır. Belki de kırık kalbinizi dindirmenin, acılarınızı unutmanın bir yolunu bulmuş olacaksınız. Belki hüzünleneceksiniz ama yine de müzik sizi sarıp sarmalayacak ve kesinlikle iyi hissetmenizi sağlayacaktır. En iyisi vakit kaybetmeden bu şarkıyı dinleyin, hislerinize kendiniz şahit olun.

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031