Bilge Nihan feat Bahadır Tatlıöz- Net Düet

yonetim 7 Ocak 2017 Yorum yapılmamış

Bilge Nihan feat Bahadır Tatlıöz- Net

Başlarda televizyon programlarında solistlik yapan Bilge Nihan, aynı zamanda Bengü, Burcu Güneş, Tan, Ege gibi tanınmış sanatçılara da vokalistlik yapmıştır. Enbe Orkestrası adlı müzik grubunda onu solist olarak tanıdık.

2006 yılında aldığı bir kararla Türkiye’ye yerleşip müzik hayatını İstanbul’da devam ettirmiştir. Nr1 Radyo ve Müzik kanallarının kurumsal sesi olan Bilge Nihan, TRT Avrupa Ses Yarışması’nda ikincilik ödülünü almıştır. Burslu olarak devam ettirdiği Klasik Batı Müziği Eğitimini dört sene boyunca aldığı klasik şan eğitimiyle beraber tamamlamış. Aynı zamanda Sosyal Pedagoji Yüksek Öğrenimi alarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

2014’te yapımcılığını 3 Adım Müzik adlı müzik şirketinin üstlendiği, “Yelkovan” adı altında çıkardığı albümünde Mutlu Son, Kilit, Yelkovan, Aşk Filmi adıyla seslendirdiği harika dört parçası aynı yıl içinde müzik listelerinde yerini almıştır.

2016 yılının sonlarına doğru, profesyonel müzik kariyeri boyunca yaptığı müzikle ve besteleriyle ünlü isimlere eşlik eden Bahadır Tatlıöz ile birlikte seslendirdiği “Vay Haline” adıyla da bilinen “Net” adlı tekli çalışmasıyla gündeme gelen güzel sanatçı, geniş bir hayran kitlesi yaratmış durumda. Sözlerinin ünlü besteci, piyanist ve aranjör Bahadır Tatlıöz’e, düzenlemesinin Cüneyt Yamaner’e ait olduğu “Net” adlı parça Bilge Nihan ve Bahadır Tatlıöz hayranlarını oldukça sevindirmiş durumda.

 

 

Bahadır Tatlıöz ile arkadaşlıkları eskiye dayanan Bilge Nihan, Tatlıöz ile birlikte çektikleri klipten oldukça memnun ve mutlu olduğunu dile getiriyor. Güçlü bir sese sahip olan güzel sanatçı, sesini Bahadır Tatlıöz’ün sesiyle bir araya getirerek seslendirdiği parçada ne kadar doğru bir tercih yaptığını gözler önüne seriyor.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031