Bilal Sonses Gözlerine Bakınca Senin

yonetim 13 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Kendinize Olan İnancınızı Asla Kaybetmemelisiniz

 

Hayatınız belki de sizin için çok zorlayıcı geçiyor olabilir. En basit olaylarda bile kendinizi çok zorlanmış hissedebilirsiniz ve yaşanan her şeyi kişisel hale getirebilir, kişisel algılayabilirsiniz. Bu durum biraz da olsa egonuzdan kaynaklanıyor olabilir. En iyisi siz egonuza fazla yüklenmeyin ve daha doğal davranın. Doğallık insanı rahatlatan bir şeydir ve daima küçük ayrıntıların farklında olmanız ilinize yarar. Çoğu insan gözlerinin önünde duranı bile görmez. Siz bu ayrıntıları görürseniz hayatın mutluluk konusunda size çok şey sunduğunu da göreceksiniz ve bu da çok hoşunuza gidecektir. Bilal Sonses Gözlerine Bakınca Senin gibi bir şarkı dinleyerek de ruhunuza biraz daha geniş alanlar yaratabilirsiniz. Türkçe sözlü şarkılar dinlemenin verdiği konforu da içinize sindirmeniz gayet rahat olacaktır. Şarkılarla birlikte siz de hayatınızı belli bir ritimde devam ettirmelisiniz. Sizin hayatınızın da bir melodisi ve notaları olmalı. Bu sayede kaliteli bir yaşam sürdüğünüzü herkese kanıtlamış da olursunuz.

Sırları Unutun Daha Açık Biri Olun

Hayatınızda ne kadar çok sır varsa o kadar gerilirsiniz ve bu sırlar sizi aslında esir eder. Kendinizi sırlar yüzünden tutsak gibi hissetmemelisiniz. Bunun için bir an evvel bu sırlardan kurtulmalısınız. En doğrusu ve en güzeli her zaman açık, dürüst ve sırsız biri olmanızdır. Bu sayede kesinlikle kendinizi esaretten kurtarabilirsiniz. Kendinizi açıkça insanlara sunduğunuzda daha sonra kötü insanların tuzaklarına düşmekten de doğruca kurtulabilirsiniz. Hayatı ıskalamadan yaşamak için daha açık daha doğal olun ve kendinizi geren her şeyden hemen kurtulmalısınız. Bilal Sonses Gözlerine Bakınca Senin şarkısını dinleyin ve kendinizi her konuda daha rahat bir insan haline getirin. Sizinle beraber olan insanlar da bu rahatlığınızdan etkilenir ve size olan duygularını artırırlar. Aslında açık fikirli, açık davranan, doğal biri olmanız halinde insanların saygısını ve beğenisini çok daha fazla kazanırsınız. Sabırsız davranmak yerine daima sabırlı biri olun. Bencillikten uzak durun ve mutlaka daha paylaşımcı biri haline gelin. Bunu yapabilirsiniz ve gerçekten sevdiğiniz insanlarla aranızdaki sırları da ortadan kaldırmanız işinize yarar.

Yanında Güvende Olacağınız İnsanlarla Tanışın

Birbirlerini gerçekten seven insanları unsurları olmaz ve onlar birbirlerinin yanında daima güvende kalırlar. Güven duygusu herkes için çok ama çok değerlidir ve bu yüzden de güven duymadığımız insanlarla beraber olmaktan daima kaçınırız. Sizinle beraber olmak isteyen, sizden hoşlanan kişiler de mutlaka nasıl biri olduğunuzu bilmek isteyeceklerdir. Hayatın size sunduğu her şey için sürekli teşekkür etmeli ve daha iyi bir insan olmak için uğraşmalısınız. Bilal Sonses Gözlerine Bakınca Senin şarkısını dinlerken gözlerinizin içi parlıyorsa ve kalbinizde bir ateş hissediyorsanız o zaman aşık olma zamanınız gelmiş de geçiyor bile diyebiliriz. Hemen hareket etmek için koltuğunuzdan kalkın ve hayatınızı değiştirin.

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031