Bebe Rexha Meant To

yonetim 14 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

BEBE REXHA MEANT TO BE

Bebe Rexha Meant To Be parçasını dinlediniz mi? Harika bir parça öyle değil mi? Bebe Rexha adı üstünde bebeksi güzelliğe sahip bir kadın. Arnavut asıllı olan bu güzel şarkıcı, sarı saçları ve düzgün fiziği ile dikkat çekiyor. Sesinin yanında tabi. Arnavut asıllı olan şarkıcı yaşamını ABD’de sürdürüyor. Ailesi memleketlerinden ABD’ye göçmüş ve bu ülkede bir yaşam sürmeye başlamışlar. Bebe Rexha, şarkıcılık kariyerine önemli şarkıcıların eserlerinde vokal olarak yer almasıyla başlamış. David Guetta, Hey Mama ve G Ezay Me, Myself and I parçaları bunlardan biri. Bu işbirlikleri ile Bebe Billboardlarda yükselerek hemen müzik severlerin ilgisini çekmiştir.

Bebe Rexha Parçaları:

Güzel sesi ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Bebe Rexha müzik kariyerine yaptığı albümlerle devam ediyor. When İt’s Dark Out, All Your Fault gibi albümleri hayli sevilmekte. Bebe Rexha Meant To Be başta olmak üzere, In The Name Of Love, I Got You, Me, Myself and I parçaları da seviliyor. Gece kulüplerinde çalındığını, hayli de sevildiğini belirtelim. 1989 doğumlu sanatçı, şimdiden hayli başarı kazandı ve bu artarak devam edecek gibi görünüyor. Bebe’nin en önemli özelliklerinden biri, şarkıcılık yani ses sanatçılığı yapmasının yanında, aynı zamanda müzisyen ve söz yazarı olması. Yani yaratma yeteneği de var ve bu nedenle sırtı sağlam bu tatlı kadının.

Küçük yaşlarından itibaren müzikle ilgilene Bebe, kilise korosunda yer aldı ve sesinin güzelliği ile hemen dikkat çekti. Birçok ünlü sanatçıya yardımcı yazarlık yapıyor, yetenekli ve üretken biri Bebe. Bebe’nin yaratılarında Arnavut müziğinin etkisi de var, yani hem ABD’de bilinen tınılar, hem de Arnavut ve Dünya tınılarından etkiler var. Bu sayede zengin bir müzikalite söz konusu eserlerinde ve çalışmalarında. Bebe ile güzel bir zaman geçirmek isterseniz,albümlerini, parçalarını dinleyebilirsiniz. Harika zaman geçireceğiniz, zevk alacağınız şüphesiz.

Bebe Şarkılarını Sitemizden Dinleyebilirsiniz:

Bebe Rexha Meant To Be parçası ve sevdiğiniz ya da ilk sitemizde dinleyecekseniz seveceğiniz parçaları gerçekten zevkle dinleyeceksiniz. İnternet üzerinden zengin bir dinleme seçeneği sunuyoruz sizlere. Müzik ruhun gıdasıdır ve sitemizde size bu gıdayı sunuyor hem de fazlasıyla. Sitemizden istediğiniz parçaları, hemen arama butonuna yazarak bulabilir, sadece dakikalar içinde indirebilirsiniz. İster parça, ister albüm hem yerli, hem de yabancı şarkıcıların, grupların albümlerini, konser kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Sitemizin sistemi son derece hızlı ve net dinlemeler yapabilirsiniz.

Mobil telefonlarınızdan yani akıllı cihaz ve telefonlarınızdan müzik dinleyebilirsiniz. Popüler hitler, klasik parçalar, yerli ve yabancı sanatçıların müzikleri, ne isterseniz hepsini dinleyebilirsiniz. İsterseniz saatlerde dinleyebilirsiniz ve sitemizde bir kota uygulaması olmadığını belirtelim. Sitemizi severlere sınırlama koymamaktayız, çünkü zevkini biz de sizler gibi önemsiyoruz. Hemen tıklayın ve dinlemeye başlayın.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031