Bahadır Tatlıöz Takvim

yonetim 9 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Hayatınızı Anlatırken Şarkılardan Yararlanın

 

Herkesin bir hayat hikayesi vardır ve her hikaye kişi için çok değerlidir. İnsanların yaşamlarından kim bilir kaç tane roman çıkar. Sorsanız herkes pek çok olay anlatır ve etkilerini gözlerinden bile belli eder. Sizin hayat hikayeniz de pek çok kişi için etkileyici olabilir. Bazen insan hayatını anlatmaktan dolayı sıkıntı çekebilir. Bazen sevdiğimiz insana bile açılmakta zorluk çekebiliriz. Bu gibi durumlarda bir şarkıyla bile kendimizi anlatabiliriz. Bahadır Tatlıöz Takvim şarkısı belki hayatınızın her dönemini anlatmak için harika bir yardımcı olacaktır. Kimseye dinletmeseniz bile kendiniz dinleyebilir ve hayatınızın özetini gözlerinizin önünden akıtabilirsiniz. Sizi dinleyecek kimse yoksa dertlerinizi anlatacak birilerini bulamıyorsanız, arkadaşa ve dosta ihtiyacınız varsa bu durumda kendi başınıza da dertleşebilirsiniz. Yani bu güzel müziği dinlerken iç sessiniz size eşlik edebilir. Yaşadıklarınızı düşünürken, anılarınıza yolculuk yaparken bir de bakmışsınız saatler geçip gitmiş. İnsan güzel şeyler yaşarken elbette zamanın nasıl geçtiğine inanamıyor. Oysa kötü olaylarda zaman nedense bir türlü geçmek bilmez.

Sevdiklerinizi İhmal Etmeyin

Bir gün yalnız kalmamak için kendinize dostlar edinin. Sahicilikten uzak, yapay, duygusuz insanları hayatınızda barındırmayın. Hele ki sanatla ilgisi olmayın, şarkı söylemeyen, dinlemeyen veya sevmeyen kişileri de hayatınıza almayın. Bu insanlar size her zaman negatif enerji verecek ve sizin pozitif ruh halinizi bozacaklardır. Onlar yerine sizi anlayan, yanınızda olmaktan sevinç duyan, her koşulda size destek olan ve sizi asla yargılamayan kişileri tercih edin. Bu sayede daha doğru tercihler yapacağınız için ruhen de kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Bahadır Tatlıöz Takvim şarkısını sizi çok seven iyi bir arkadaşınızla dinlemenin keyfine varın. Bu arkadaş sayesinde hem de dinlediğiniz müziğin eşliğinde hayatınız daha duygusal, daha samimi ve güzel geçebilir.

Kendinize İnancınızı Kaybetmeyin

Şarkıların insanlara umut veren bir yanı vardır ki bunlardan biri de umudu kaybetmemektir şartlar zor ve içinden çıkılamaz gibi görünse bile her zaman bir çıkış olduğunu aklınızda tutun. Sizi hayata tutunduracak bir şarkı dinleyin. Bahadır Tatlıöz Takvim şarkısını telefonunuza indirin ve mutlaka her fırsatta dinleyin. Hayatınızın bir takvimini tutun. Neler yaptığınızı gözünüzün önüne getirin ve bundan sonraki hayatınızı nasıl şekillendireceğinize karar verin. İyi şeyler yapabilmek için gereken cesareti toplamak için asla geç değil. Sizi motive eden bir dostunuz veya eşiniz varsa zaten çok zengin ve mutlu biri olmalısınız. Herkes sizin kadar şanslı olmayabilir. Bu yüzden hayatın değerini bilmek için geç kalmayın ve anı yaşamayı ihmal etmeyin. Hayat ihmale gelmeyecek kadar güzel olduğundan siz de bir an önce hayatınızı güzelleştirecek insanlarla buluşun. Sokağa çıkın ve hayatın ne kadar güzel olduğunu kendinize hatırlatın. Çiçekleri koklayın, gökyüzüne bakın ve hala derin bir nefes alabilmenin şahane hissini tam göğsünüzde hissedin.

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031