Ayşe Hatun Önal Beyaz Atletli

yonetim 15 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Eğlencenin Adresi Şarkılardadır

 

En son ne zaman eğlendiniz? En son ne zaman eller havaya yaptınız veya bir kulüpte kendinizden geçtiniz? Belki de bu soruların cevabını vermek için çok fazla düşünmeye başladınız çünkü işten güçten bir türlü özel hayatınıza istediğiniz gibi zaman ayırmamaktan şikayetçisiniz. O zaman size bir önerimiz var. Eğer biraz bunalmış hissediyorsanız ve kendinize zaman yaratmak için çırpınıyorsanız ama vakit bulamıyorsanız neden kendinizi eğlendirmiyorsunuz? O da nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım. İyi hissetmek veya biraz olsun eğlenmek için ille de dışarı çıkmanız veya saatler ayırmanız gerekmiyor. Yani elbette dışarı çıkmak, sosyalleşmek, arkadaşlarla veya sevilen kişilerle beraber eğlenmek çok başkadır. Bunların yeri ayrıdır ama bir de kendi başınıza yapabilecekleriniz var. Örneğin Ayşe Hatun Önal Beyaz Atletli şarkısını dinleyerek sanki bir gece kulübüne gitmişsiniz de aslında eller havaya yapıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi çok fazla kasmanıza gerek yok. Hayat her zaman her şeye izin vermez veya şartlar her zaman istediğimiz gibi olmaz. Bu gibi durumlarda nefes alabileceğimiz anları kendimiz yaratmalıyız. Tıpkı bu şarkıyı dinlemek için birkaç dakikaya ihtiyacımız olduğu gibi, bazı şeyler çok fazla zaman istemez.

Müziğe Daha Çok Zaman Ayırın

Eğlenceli şarkılar dinlemenin insana iyi geldiği kanıtlanmıştır. Yani kişilerin psikolojileri üzerinde şarkıların inanılmaz bir gücü var. Kendinize bu anlamda bir iyilik yapabilirsiniz. Moralsizliğin kaynağını yok edemeseniz bile moralinizin bozukluğunu en azından bir süreliğine unutabilirsiniz. Bunun için sadece şarkı dinlemeniz yeterli gelir zira kendinizi dakikalar içinde iyi hissedeceğiniz için psikolojiniz üzerinde de olumlu etkileri anında göreceksiniz. Kendinize istediğiniz gibi zaman ayıramamaktan şikayet ediyor ama hiçbir şey yapmıyorsanız o zaman hatayı başkalarında aramayın. Kimseyi suçlamayın çünkü kendinizi ilk başta sizin düşünmeniz gerekir. Yani keyfiniz bozuksa Ayşe Hatun Önal Beyaz Atletli şarkısını dinlemek için sizden başkasına ihtiyaç yok.

Müzik Yaratıcılığınızı Artırır

Yaratıcı yanınızı beslemek için Ayşe Hatun Önal Beyaz Atletli şarkısını dinleyebilirsiniz. Size moral verecek ve neşelendirecek şarkı elbette hayata bakışınızı biraz da olsun değiştirecektir çünkü ruhunuzda olumlu etkiler bırakacaktır. Neredeyse tüm müzik eserleri insan ruhunda benzer etkiler ortaya çıkarır. Yani insanların kendilerini iyi hissetmek için dünyanın her yerinde müzik dinlediklerini biliriz. Örneğin dans etmeyi seven birinin dans için müziğe ihtiyacı olması su götürmez b,r gerçektir. Nasıl dans müziksiz olmazsa, insan ruhunu beslemeden yaşamak da olmaz. Bu durum tıpkı bir bitkiye su vermek gibidir. O bitkiyi büyütebilmek için düzenli olarak sulamak gerekir. Onun iyi yetişmesi için emek harcamak lazımdır. Siz de kendiniz için bu emeği göstermekten geri kalmayın. Hayatınızdaki yoğunluklar hiçbir zaman bitmeyecektir. Hiçbir zaman isteklerinizi ertelememeyi öğrenmelisiniz çünkü hayat asla ertelenmeye veya sonraya bırakılmaya gelmez. Daima kendiniz için iyi şeyler yapmaya odaklanın.

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031