Akın – Anlatamıyorum

yonetim 23 Ocak 2018 Yorum yapılmamış

Yaşamınızı Müzikle Destekleyin

 

Her şey yolunda gitmeyebilir veya bazen yelkenler suya düşebilir. Bu durum herkesin başına gelebilir. Yani moral bozucu durumlar yaşanabilir veya kişiler hayal ettiklerinin çok dışında bir hayat sürdürmek zorunda kalabilirler. Bu gibi durumlarda yapılması gereken şey ayakta durma cesareti göstermek ve gücünü yeniden keşfetmektir. Bu çok kolay değildir elbette ama müzik dinlemeye başlayarak da en azından gerekli morali bulmak mümkün. Örneğin Akın – Anlatamıyorum şarkısını dinlerken kendinizi aslında çok da iyi hissedip, çözüm bulmaya başlayabilirsiniz.

İyi Hissetmeye Şarkılarla Başlayın

İyi hissetmek için şarkı dinlemekle işe başlayın ve sonrasında kendinize tatlı bir mola verin. Bunaldıysanız dışarı çıkın. Kulaklığınızdan Akın Anlatamıyorum dinleyin ve yürürken temiz havayı ciğerlerinize doldurun. Bardağın sürekli boş tarafını değil, dolu tarafını da görmeye çalışın ve bundan sonraki yaşamınızın nasıl olmasını istiyorsanız o yönde hareket edin. Tüm hayatın bir anda güzelleşeceğini beklemeyin ama küçük adımlar bile umudunuzu artıracaktır göreceksiniz.

Moralinizi Yüksek Tutun

Her ne olursa olsun müzik dinleyin ve moralinizi daima yüksek tutup, kendinize iyi davranın. Hatalarınızı kabul edip yola devam edin. Yoğun iş hayatı sizi yorsa da gelecek güzel günleri düşünün. Hatta çalışırken bile rahatlamak için hemen Akın Anlatamıyorum şarkısını dinlemeye başlayabilirsiniz. Bir anda huzur ve sakinlik içinde işinize geri döneceğinizi, kısa bir süre önceki gerginliğinizi de çabucak üzerinizden atacağınızı göreceksiniz.

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031