Ahmet Şafak Vay Delikanlı Gönlüm

yonetim 25 Kasım 2017 Yorum yapılmamış

Soylu Bir İnsan Olarak Yaşayın

 

Ruhunuzdaki asaleti asla bozmayın. Siz her zaman böyle asil ve zarif kalın. Hayat sizi zorlasa bile kendiniz olmaktan bir adım geri gitmeyin ve bunu da asla istemeyin. Sizi zorlasalar bile bu oyuna gelmeyin ve mutlaka ayak direyin. Özgürlüğünüz sizin için her şey olmalıdır. En önemli şey de kimliğinizi asla hiçbir şey için feda etmemenizdir. Özgür bir insan olarak yaşamanın paha biçilmez olduğunu daima aklınızda tutmalısınız. Kişiliğinizden ödün vermeyerek de ne kadar onurlu biri olduğunuzu gösterebilirsiniz. Tabi ki bunlar olup biterken sizi insanlar dışarıdan bakınca çok soğuk ve kibirli biri gibi düşünmelidir. Sizin eğlenceli ve sanata düşkün biri olduğunuzu da bilmeliler. Ahmet Şafak Vay Delikanlı Gönlüm şarkısıyla ne kadar kendinden emin ama şarkıları da seven biri olduğunuzu mutlaka insanlara tanıtmalısınız. Kendinizi doğru ifade etmek hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda tüm işleri kolay hale getirecektir. Kendinizi şartlara göre adapte etmeyi de mutlaka öğrenmelisiniz.

Değişimden Asla Kaçmamalısınız

Kendinizi değişime kapatmayın. Kim bilir değişim içindeyken bir de bakmışsınız ki hayatınızın en büyük aşkına sahip olmuşsunuz. Hayat boyu beraber olacağınız biriyle bile tanışabilirsiniz. Belki yaşamın sizin için sürprizleri henüz bitmemiştir. Belki de hayat tahmin ettiğiniz kadar zor değildir. Hayatın bu kadar karmaşık olduğunu düşünenler aslında yaşamı tam olarak anlamayanlardır. Onlar her şeyin sürekli çok kolay olmasını isterler. Ama hayatın içinde tatlı anlar olduğu gibi, zor şeyler de vardır. Ahmet Şafak Vay Delikanlı Gönlüm şarkısını dinleyerek kendinizi daima ayakta tutabiliri ve zorluklarla mücadele ederken de asla sıkıntı yaşamazsınız. Ne olursa olsun asaletinizden vazgeçmeyin. Sizinle beraber olan insanların da asaletinizden etkilenmesini sağlamalısınız. Ailenizin yanında değilseniz bile mutlaka aşk şarkıları dinleyin. Kendinize zaman ayırın mesela yemek yapın ve bir kadeh şarap ile yiyin. Keyfinizin tavan yapması an meselesi olacaktır.

Gençlik Ateşini Alevlendirin

Gençlik ateşini alevlendirmenin en güzel yollarından biri de şarkı dinlemekten geçer. Şarkılar sizin için aşk ve gençlik iksiri olabilir. Yaşınız kaç olursa olsun her daim kendinizi dinç hissetmek için hareketli şarkılardan rahatlıkla yardım alabilirsiniz. Ahmet Şafak Vay Delikanlı Gönlüm ile günlerinizi çok daha hareketli hale getirebilirsiniz. Yola çıkarken de dinleyebileceğiniz şarkı tüm duygularınızı deli gibi coşturacaktır. Hayallerinize giden yolun dikenlerle dolu olmasını istemiyorsanız o zaman mutlaka duygularınızı sakin tutmaya çalışmalısınız. Her türlü duygunuzu ortaya çıkarmanız kendinizi daha rahatlamış biri olarak görmenizi sağlayacaktır. Hayatınıza herkesi sokmamak için çok dikkatli olmanız gerekir ki bu sayede özel yaşamınızı da istediğiniz gibi koruyabilirsiniz. Hayatınızı daha konforlu hale getirmek için mutlaka insanların sizin hakkındaki görüşlerini kulak arkası etmelisiniz. Kendinize olan güveninizi asla sarsmamanız gerekir ki mutluluğu bu anlamda en yakın zamanda bulasınız.

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031